ErasmusDays2019 Tokat’ta yapıldı

14.10.2019
167 kez Okunmuştur.

Bu yıl 3.sü düzenlenen ve dünya çapında kutlanan ErasmusDays Üniversitemizde de büyük bir coşkuyla kutlandı. Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü Erasmus Birimi tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen etkinlikler kapsamında müzik dinletisi, söyleşi ve fidan dikme gerçekleştirildi.

Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İsa Gökçe, Prof. Dr. İbrahim Özbay ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Kubilay Özyer, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Bursalı, öğretim üyeleri ve öğrencilerin katıldığı programın açılış konuşmasını Üniversite  Erasmus Kurum Koordinatörü Dr. Fehim Kuruloğlu yaptı.

Üniversitede ilk kez böyle bir etkinlik düzenlemenin heyecanı ve mutluluğunu paylaştıklarını belirten Kuruloğlu’ndan sonra söz alan Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Kubilay Özyer Üniversitenin uluslararası  çalışmaları hakkında dinleyicilere bilgi verdi.

 

Devlet Konservatuvar öğrencilerin verdiği mini konserden sonra “Erasmus Talks: Erasmus Generation” başlıklı söyleşiye katılan öğrencilerimiz Erasmus tecrübelerini arkadaşlarıyla paylaşma fırsatı buldular.

 

Programın sonunda katılımcılara teşekkür belgeleri Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Özbay tarafından verildi. Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Kubilay Özyer de Erasmus Ofisi çalışanlarına bugüne kadar ki başarılı ve özverili çalışmalarından ötürü plaket takdim etti.

 

Programın sonunda katılımcılarla beraber günün anısına fidan dikme etkinliği düzenlendi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 14.10.2019
Güncelleme Tarihi : 14.10.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar