Vali Balcı, 2023 Proje Ofisini Ziyaret Etti  

9.10.2019
146 kez Okunmuştur.

Vali Dr. Ozan Balcı, 2023 Tokat Vizyonu kapsamında projeleri takip eden 2023 Proje Ofisi ekibiyle bir araya gelerek genel değerlendirme toplantısı yaptı.

Tokat Valiliğinin gözetim, denetim, yüreklendirmesi, koordinasyonu ve liderliğinde sürdürülen 2023 Tokat Vizyonu kapsamında yürütülen projelerin takibinin ve raporlanmasının yapıldığı 2023 Proje Ofisini ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, Eğitim Tokat, SpTokat, Sosyal Destek Hızır Tokat, Tarım Tokat, Turizm Tokat, Kültür Sanat Tokat, Sanayi Teknoloji Tokat, Ulaşım İletişim Enerji Tokat, Orman Tokat, Köy Altyapı Tokat, Diyanet Tokat, Sağlık Tokat, Huzur Güven Tokat, Afad Tokat, Göç Tokat, Ticaret Tokat, Çevre Tokat, Hayat Boyu Tokat, Bürokrasi 4.0, Basın STK Gönüllü Faaliyetler Tokat projeleri ile ilgili bilgi aldı.

2023 hedefi doğrultusunda bir sistem dahilinde titizlikle ve hassasiyetle yürütülen projelerin sıkı takipçisi olunacağını belirten Vali  Dr. Ozan Balcı, 20 başlık altında devam eden projelerin Tokat’a değer katacağını söyledi.

Projelerin takibinin yapıldığı yazılımın Tokat’ın arşivi niteliğinde olduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı, yazılımın geliştirilmesi ve projelerin raporlandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Vali Dr. Ozan Balcı, “Hepimiz devletin ve milletin işini yapıyoruz. Değer üreten her projenin destekçisiyiz. Projelerin ve çalışmaların sıkı takipçisi olacağız.” dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 9.10.2019
Güncelleme Tarihi : 9.10.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar