AFAD’dan Bilinçlendirme ve Afete Hazırlama toplantısı

9.10.2019
114 kez Okunmuştur.

Niksar Kaymakamı İlhami Doğan Başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonunda AFAD Müdürlüğü  Şube Müdürü Abdullah Sarıçiçek ve beraberindeki ekip, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zafer Bolat ve beraberindeki ekip ve Sakarya Afet Bilinçlendirme ve Afete Hazırlama Derneği üyesi iki personelinin katıldığı toplantı gerçekleştirildi.

 

Toplantıda Vali Dr. Ozan Balcı ve Niksar Kaymakamı  İlhami Doğan` ın talimatıyla İlçe okulları ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarda gerçekleştirilecek eğitim ve tatbikatlar için planlama yapılarak uygulamaya konuldu.

Bu kapsamda 7-11 Ekim 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan eğitim ve tatbikatlarda toplam 28 okul ve iki etap halinde tüm kamu kurum ve kuruluşlarında Afet ve Acil Durum konulu Afete Hazır Okul ve Afete Hazır Aile/İşyeri modülleri uygulanacaktır.

İl Müdürlüğü  koordinasyonunda gerçekleştirilecek olan programa Sayın Kaymakam  Doğqan daveti üzeri şehre gelen Sakarya Afet Bilinçlendirme ve Afete Hazırlama Derneği (S.A.B.A.H) iki üyesi de katılım sağlayarak eğitimlere destek verecekler.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 9.10.2019
Güncelleme Tarihi : 9.10.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar