2’nci Uluslararası işletme ve ekonomideki güncel konular konferansı sona erdi

8.10.2019
141 kez Okunmuştur.

 

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi tarafından bu sene 2’ncisi gerçekleştirilen 2nd International Conference On Contemporary Issues İn Business & Economics (2. Uluslararası işletme ve ekonomideki güncel konular konferansı) sona erdi.

Tokat Dedeman otelde gerçekleştirilen kapanış programına, Iqra Nationals Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Obaid Ur Rehman, Iqra Nationals Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Shah Jehan, Iqra Nationals Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Farzand Ali Jan, Imsciences Yönetim Bilimleri Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Usman Ghani, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Kubilay Özyer, akademisyenler ve öğrenciler katıldı. Kapanış konuşmasını yapan Gaziosmanpaşa Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Kubilay Özyer, “Gerek üniversitemiz, gerekse Pakistan’dan, Uganda’dan, Makedonya’dan, birleşik Arap Emirlikleri’nden, Sudan’dan, Somali’den, Ürdün’den, Cezayir’den gelen misafirlerimiz ile son derece verimli geçen bir etkinlik oldu. Akademisyenlerimizle birçok fikir alışverişinde bulunduk. Ülkeler arasında ki bağında daha da güçlendiği bu etkinliklerimize katılan bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yıllarda daha güzel ve daha kapsamlı konferanslar olacağının da müjdesini vermek istiyorum.” Dedi. Iqra Nationals Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Obaid Ur Rehman ise yaptığı konuşmada, “Bu tür konferanslar, ülkeler arasındaki bağın güçlenmesi açısından son derece güzel etkinlikler, fikir alışverişinde bulunulması, neler yapılabilir dünya ekonomik anlamda nasıl güzelleştirilebilir bunların tartışılması ve sonuca bağlanması açısından da oldukça verimli geçen konferanslardı. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Konuşmalar sonrasında konferansta emeği geçen akademisyenler ve öğrencilere plaket takdim edildi. Sonrasında 2nd International Conference On Contemporary Issues İn Business & Economics’na gelen misafirlere Niksar belediyesi kültür müdürlüğü çalışanları tarafından Niksar ilçesinde, Ulucami, Melik Şah Türbesi, Niksar Kalesi gezdirilerek tarihçeleri hakkında bilgiler verildi. Niksar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nu da gezen misafirler okulun yanındaki gölette hatıra fotoğrafı çektirdiler.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 8.10.2019
Güncelleme Tarihi : 8.10.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar