TOKATLI MALİ MÜŞAVİRLER KAHVALTIDA BULUŞTU

1.10.2019
1074 kez Okunmuştur.

Tokatlı serbest mali müşavirler geleneksel Kahvaltı programını Uyum Soft firmasının ev sahipliğinde bir araya geldiler. Kahvaltıya Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli ile İstanbul milletvekili Zafer Sırakaya da katıldı.

Tokatlı serbest mali müşavirler, Rıza Şen’in çağrısı ile 28 Eylül 2019 Cumartesi sabahı, Davutpaşa Kampusu Teknopark Ağa Lokantasında, Uyum Soft firması ev sahipliğinde düzenlenen geleneksel Kahvaltı programında, bir araya geldiler.

Kahvaltıya Tokatlı mali müşavirlerin yoğun katılımının yanında, Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, İstanbul milletvekili Zafer Sırakaya, Zincirlikuyu vergi denetim kurulu Başkanı Eren Yeşilyurt, MUSİAD yönetim kurulu üyesi Azem Önder, TOSİAD Başkanı Semra Saniye Mert, Erbaa federasyonu Başkanı Hüseyin Koyuncu, Kişisel Gelişim Uzmanı Ahmet Köknar, Savcı Aydın Şen, İşadamları Zekeriya Acar, Cemalettin Doğan, Mehmet Önder, Cuma Ergün, Tokat Vakfı üyeleri, gibi birçok ismin katılımı gözlendi. Yapılan kahvaltıdan sonra açılış konuşmasını Rıza Şen yaptı. Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, İstanbul milletvekili Zafer Sırakaya da mikrofon alarak birer konuşma yaptılar.

KOSGEB Eğitim ve Kişisel Gelişim Uzmanı Ahmet Köknar kahvaltıya katılan, iş adamları ve mali müşavirlere KOSGEB imkânları hakkında sunum yaptı. Daha sonra Uyumsoft bilgi sistemleri ve teknolojileri ticaret A.Ş, E-dönüşüm satış koordinatörü adına Arif Erhun Öçal Kobilerin ticari yazılımları hakkında sunum yaptı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 1.10.2019
Güncelleme Tarihi : 1.10.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar