Tokatlılar İftarda Aynı Sofrada Buluştu

13.9.2019
553 kez Okunmuştur.

Tokatlılar Gönüllü Yardım Derneği (TOKGÖNÜL) Mübarek Muharrem ayı vesilesiyle İkitelli Cem evinde üyelerine ve Küçükçekmecelilere İftar yemeği verdi.

 

Tokatlılar Gönüllü Yardım Derneği (TOKGÖNÜL) yönetim kurulu aldığı kararla 11 Eylül 2019 Çarşamba akşamı İkitelli Cem evinde üyelerine ve Küçükçekmecelilere İftar yemeği verdi. İftara derneğin üyelerinin ve Küçükçekmece halkının yoğun katılımının yanında, İstanbul milletvekili Özgür Karabat, Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Cebi, Avcılar Belediyesi meclis üyesi Mahmut Kahraman, TOKKON Başkanı Ahmet Yılmaz, Tokatlılar Derneği Başkanı Ali Güvenç, KSİAD sekreteri Cengiz Güvercin, İkitelli cem evi Başkanı Bekir Güler, İkitelli Cem evi eski Başkanı ve işadamı Kasım İvgen, Noter Ahmet Gürbüz Alpat, Dr. İhsan Başpınar, İşadamları İsmet Gedik, Mustafa Tüm, Gökhan Ünal, Cuma Ergün, Ali Kılıç, Mesut Tezel, Mahmut Ergin, Ramiz Özmen, sunucu Turan Çakır, Ümraniye kadın kolları Başkanı Dilek Yeşilyurt, yazar Erdem Kaya, Tokatlı gönüllü gazeteci İbrahim Demirkol gibi birçok ismin katılımı gözlendi.

 

Akşam Ezanının okunmasına müteakip, İkitelli Cem evi dedelerinin ettiği dua ile yaklaşık bin kişi aynı sofrada İftar yaptı. Yapılan iftar sonrası milletvekili Özgür Karabat, Belediye Başkanları Turan Hançerli ve Kemal Cebi Cem evi toplantı salonunda bulunan canlar ile cay içip sohbet ettiler.

 

TOKGÖNÜL Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Güvercin gazetemize yaptığı açıklamada, TOKGÖNÜL derneği olarak her yıl Ramazan ayı ve Muharrem aylarında üyelerimiz ile İftar sofralarında bir araya geliyoruz dedi. Güvercin bu akşam İftar yemeğimize katkı yapan dernek yönetim kurulu üyelerimiz teşekkür ederim Allah niyetlerini kabul etsin dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 13.09.2019
Güncelleme Tarihi : 13.09.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar