TOKAT YAZMASI ANKARA`DA

10.9.2019
508 kez Okunmuştur.

Etimesgut Belediyesi`nin Türk Beyleri Kent Meydanı`nda düzenlediği 16`ncı Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali, sona erdi. Tokat’a ayrılan günde Tokat Yazması güne damgasını vurdu.

8 Eylül’e kadar süren 16. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nin Tokat’a ayrılan gününde Tokat yöresel sanatçısı Gamze Güler, Tokat’a has türküleriyle alanı coşturdu. Tokat adınaganizasyonu üstlenen Başkent Tokatlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği (BAŞTEK) oldu. Baştek Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Özgök ve 2. Başkan Hasan Hüseyin Koç, Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’e Tokat yazması ve yöresel ürünlerini takdim ettiler.

16`ncı Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali’nin Tokat’a ayrılan gecesine Mhp Milletvekili Yücel Bulut’un yanı sıra Baştek Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Türkiye’nin 81 ilinden katılımın sağladığı ve Ankara`da ikamet eden Tokatlılarında arada bulunduğu yaklaşık 5000 kişi Tokat Gecesini izleme şansı buldu. Baştek Yönetim Kurulu Üyesi Özgök, Tokat Kültür ve sanatının, başkent Ankara’da tanıtılmasına verdiği katkılar için Etimesgut Belediye Başkanı Demirel’e teşekkürlerini iletti.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 10.09.2019
Güncelleme Tarihi : 10.09.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar