Şefkat Elçileri Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyor

4.9.2019
1033 kez Okunmuştur.

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı başkanlığında başlatılan ve Tokat Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından koordinasyonu sağlanan Sosyal Destek Hızır Tokat Projesi kapsamında dertlilere deva olmaya devam ediyor.

 

1 Ocak 2019 tarihi ile başlayan Sosyal Destek Hızır Tokat kapsamında Şefkat Elçileri tarafından yapılan 26.075 hane ziyaretlerinde 94.045 vatandaş ile görüşme sağlandı. Yapılan bu ziyaretlerde ihtiyaç sahibi vatandaşlara uygun hizmet modeli, ilgili kamu kurumu tarafından vatandaşlara ulaştırıldı

 

Tokat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında çalışan ve Sosyal Destek Hızır Tokat Projesinde görevli Şefkat Elçileri  tarafından ailelere yapılan ziyaretlerde Kaleardı ve Çay Mahallelerinde ev onarımına ihtiyaç duyulan vatandaşların  tadilatı gerçekleştirilebilmesi için İl Özel İdaresi Sosyal Destek Hızır Tokat Projesi bütçesinden karşılanmak suretiyle 19.470,00 TL ve 14.750,00 TL’lik yardım sağlandı.

 

Ev ziyaretlerinde   Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı  Zehra Zümrüt Selçuk, İçişleri Bakanı  Süleyman Soylu, Vali  Dr. Ozan Balcı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir ve ilgili ilçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlerin selamını aileye ileten Şefkat Elçilerine 

vatandaşlar; “Allah Devletimizden ve Devlet Büyüklerimizden razı olsun. Yalnız olmadığımızı hissettirdiler. İhtiyacımız olduğu anda sorunumuzun çözümü için çaba sarfettiler. Sizlere de teşekkür ediyorum evimize kadar gelip bizlerin halini hatırını sorarak unutulmadığımızı hissettirdiğiniz için” diyerek memnuniyetini dile getirdi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 4.09.2019
Güncelleme Tarihi : 4.09.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar