NİKSAR SPOR DESTEK TOPLANTISI YAPILIYOR

20.8.2019
1382 kez Okunmuştur.

1926 yılında kurulan Niksar İdman Yurdu, ilerleyen yıllarda yapılan kanuni isim değişikliği ile Niksar Spve şu anda Niksar Belediye Spolarak yoluna devam eden Spkulübü, 2019-20 sezon hazırlıklarına başladı.

 

Niksar Belediye Spolarak zorunlu isim değişikliği yaşayan Niksar SpKulübü 2019-20 sezonunda Futbol maçlarına BAL liginde devam edecek, gençler ve yıldızlar Futbol takımları alt yapıdan sporcu yetiştirmeye devam edecektir.

 

Niksar Spor’un Profesyonel Voleybol takımı da yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor, Spkulübünün yeni sezon da başarılı olması için kulüp yönetimi bir dizi çalışma başlatmış, “YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA” gecesi düzenleyerek “nasıl başarılı olunur”  sorusuna cevap bulunması bekleniyor.

 

Niksar Spor’un “Yardımlaşma ve dayanışma gecesi” 20 Ağustos Salı akşamı saat 19 da Belediye Düğün salonunda gerçekleşecektir. Geceye davet edilen kişi ve kuruluş yetkililerinin gerçekleşecek toplantıya ilgi gösterecekleri tahmin ediliyor.

 

Niksar Spor’a ve Niksar’a gönül vermiş kişilerin birlik ve beraberlik içinde Niksar Spor’a sahip çıkması bekleniyor, yapılan toplantının amacı para toplamak değil, Niksar’da Spor’un daha aktif olması, hangi imanlarla kendi ayakları üzerinde duracak bir spkulübünün oluşmasına katkı sağlayacak fikirlerintaya atılması olarak görülüyor.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 20.08.2019
Güncelleme Tarihi : 20.08.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar