Görme Engelliler 2’nci Lig Maçları Erbaa’da Başladı

19.8.2019
1174 kez Okunmuştur.

Türkiye Görme Engelliler SpFederasyonu`nun himayesinde düzenlenen 2’nci Lig 1’inci Kademe futbol karşılaşmaları, Tokat`ın Erbaa ilçesinde başladı.

Görme engellilerden oluşan takımların mücadele ettiği 2’nci Lig 1’inci Kademe karşılaşmalarına bu yıl Erbaa ev sahipliği yaptı. 8 takımın bulunduğu lig, Erbaa Dış Sentetik Saha`da Ankara Anadolu Görme Engelliler SpKulübü ile Elazığ Harput Görme Engelliler SpKulübü`nün maçıyla başladı. Açılış seremonisine Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Cumhuriyet Başsavcısı Yusuf Şenel, Gençlik ve SpHizmetleri İl Müdürü Cemil Çağlar, İlçe Emniyet Müdürü Erol Alkan, İlçe Gençlik ve SpHizmetleri Müdürü Rayif Ünal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan, Erbaa Devlet Hastanesi Başhekimi Muzaffer Baş ile sporcular katıldı.

Açılışta konuşan Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, bu türganizasyonların Erbaa’da yapılmasından mutluluk duyduğunu,ganizasyonun eksiksiz bir şekilde tamamlanması için gayret gösterdiklerini ifade etti.

Görme engellilerin bu etkinliği istedikleri her an Erbaa’da yapmalarından mutluluk duyacaklarını belirten Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan ise sporculara oynayacakları karşılaşmalarda başarılar diledi.

Lig karşılaşmaları 23 Ağustos’a kadar devam edecek.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 19.08.2019
Güncelleme Tarihi : 19.08.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar