Başçiftlik’te yüz yıllık altyapı sorunu çözüldü

19.8.2019
3637 kez Okunmuştur.

Tokat’ın Başçiftlik ilçesi Belediye Başkanı Murat Tuncel, 2014 yılında göreve geldiğinde vaatleri arasında bulunan ilçenin 100 yıllık ihtiyacı olan yıllarca el atılmamış bir kısmı muhtarlık zamanından kalma altyapı sorununu giderdi.

2014 yılında göreve geldiğimiz günden itibaren söz verdiğimiz gibi İlçemizin 100 yıllık ihtiyacı olan Yıllarca el atılmamış Bır kısmı muhtarlık zamanından kalma Alt yapı sorununu giderdik. Önce 2014 2015 yıllarında Karacaören başta olmak üzere kanalizasyon ve içme suyu projelerini yaptırdık 2016 yılında SUKAP kapsamında İller bankasına 50 hibe 5.500.000 TL bedelle ihale ettirdik 2017 2018 yıllarında su kanalizasyon işimiz bitti 2019 yılında hizmete sunduk. Tüm hemşerilerimizi Aspes borulardan su içmekten kurardık. Yine Hayallerimizin Mucizesi olan Doğalgaz alt yapımız 2018 yılında ihale edildi. İlçemizin merkez mahallelerine Aksa tarafından Doğalgaz döşemesi yapıldı BOTAŞ tarafından Anahat döşemesi Kasım ayına kadar tamamamlacacak illallah doğalgazıda kullanmaya başlayacağız. Şimdi Üstyapı çalışmalarına hızlı bir şekilde başladık. Önce okul yolu Yükselbayram Caddesi Köseler sokak yıldızlar sokak Bayram oğlu sokak Hürriyet Caddesi Şahin Tepesi Yavuz Selim sokak ve Belediye 15 Temmuz Şehitler Meydanı nı bayrama kadar döşedik inşallah bayramdan sonrada diğer tüm cadde ve sokaklarımızda üst yapısını yeniliyeceğiz. Tüm hemşehrilerimize bu süreçte göstermiş oldukları sabırdan dolayı teşekkür ederiz.

Sonsöz olarak şunu ifade edeyim 6 yıl boyunca biz Ak parti olarak ekip olarak hizmetkar olduk olmaya devam edeceğiz. Bizim 5 yıl boyunca yaptıklarımızı bizim rakiplerimiz hayal bile edemezler.

Beş yılda neler i yaptık.

1.Tüm arazi yollarını yaptık

2.Kanalizasyono yeniledik

  1. içme suyu şebekesi ve 2 adet 800 tonluk su deposu

4.Dügalgaza kavuşuyoruz.

5.Çartıl Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi

6.Aydoğan Aydın Konuk evi

7.Yüksel Bayram parkı

8.Üç oluk göleti Mesire alanı

9.Kapalı devre arazi sulama sistemi 12 km belediye imkanları ile

  1. Meydan düzenlemesi

11.Belediye Kartallık Meyve fidanlığı

12 Belediye parkı düzenlemesi

13 Halı saha yapımı

14 10 adet çocuk parkı yapımı

  1. KAYAK MERKEZİ YAPIMI
  2. Karacaören dere ıslahı
  3. Kalederesi ıslahı

18.Kuman gölet yapımı

  1. 20 adet yeni araç alımı

20.21 adet konut ve düğün salonu inşaatı yapımı

Ve diğer 80 küçük büyük proje hayata geçti.

Sırada 2000 dönümlük Başçiftlik kiraz bahçeleri

Kızlar kayması mesire alanı

Üst yapı yrenilenmesi ve söz verdiğimiz diğer projeler var.

Hizmetleri yaparken bizlere destek olan başta Cumhur Başkanımıza Ak parti Teşkikatına Tüm Millet Vekillerimize Muhtarlarımıza Meclis üyelerimize ve bihassa tüm işkur dahil çalışanlarımıza ve içeride dışarıdaki Bürokratlarımıza ve Tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 19.08.2019
Güncelleme Tarihi : 19.08.2019
İLÇELER
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar