Akşam Sefası Tokat’ta

8.8.2019
256 kez Okunmuştur.

TRT Müzik Kanalında yayınlanan `Akşam Sefası` adlı program, Cuma akşamı Tokat’tan canlı yayınlanacak.

Kent merkezi ırmak kenarında yapılacak olan programın hazırlıkları başlarken, TRT Ekibi Vali Ozan Balcı ile program hakkında toplantı yaptı.

Akşam Sefası Programı Yönetmeni Hasan Yılmaz ve ekibiyle yayın hakkında görüşen Vali Balcı, programın özellikle Tokat’ın tanıtımı için iyi bir fırsat olacağını dile getirdi.

Tokat Belediyesi, Tokat Valiliği ve TRT iş birliği ile gerçekleşecek olan program, Cuma akşamı 21:00’da Tokatlılarla buluşacak.

TRT’nin Tokat’ta bulunmasından ve Akşam Sefası gibi köklü bir programın Tokat’ta çekilecek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Balcı; “TRT devletimizin, ülkemizin en köklü kuruluşlarından bir tanesi. Akşam Sefası isimli program da herkes tarafından bilinen TRT televizyonlarında yıllardır yayınlanan, severek izlenen bir program. Bu program Cuma akşamı ilimizden canlı yayınlanacak. Bu etkinlik, Tokatlılara bir müzik şöleni yaşatacak. Böylesi büyük birganizasyon ilimizin tanıtımı için de büyük bir fırsat olacak. Şehrimizin turizmine, ekonomisine, kültürüne katkı sağlanacak diye düşünüyorum. Tüm Tokatlı sanat severleri, müzik severleri şimdiden bu güzelganizasyona davet ediyorum” diye konuştu.

Akşam Sefası Programı Yönetmeni Hasan Yılmaz program ile ilgili bilgi vererek; “Akşam Sefası  programı 1999 yılından beri ekranlarda. Program, önce TRT 1’deydi, şimdi de TRT Müzik’te. Akşam Sefası, yayından kalkmadan en uzun süre devam eden program olma özelliğini taşıyor. Halkımızın da bu programa büyük ilgisi ve talebi var. Bu sene yaz konserlerine ilk durağımız Tokat oldu. Tokat’a çok büyük bir sahneyle geldik. Programımızda sanat müzikleri ve Tokat türküleri yer alacak. Tüm Tokatlı müzik severleri Akşam Sefası’na bekliyoruz” dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 8.8.2019
Güncelleme Tarihi : 8.8.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar