ÇETİN ORANLI, İMZA GÜNÜ İÇİN TOKAT’TAYDI 

5.8.2019
948 kez Okunmuştur.

Tokat Eski Basın İlan Kurumu Müdürü Çetin Oranlı, Yeni çıkan “Ruha Dokunan Patiler” Kitabının imza günü için okurlarıyla buluştu.

Hürsöz Gazetesi İmtiyaz Sahibi İlhan Uluözlü’nün de katılım sağladığı imza gününde hoş sohbetler gerçekleştirildi.

İmza gününde kısa bir konuşma yapan Oranlı: Dördüncü kitabımız olan “Ruha Dokunan Patiler” kitabımızın imza günü vesilesi ile buradayız. Hz Mevlana’nın bile gitmek gerek dediği, insanı ve iklimi muhteşem olan şehir Tokat’tayız. Bu şehrin gerçekten benim için anlamı büyük, yeri başka. Memleketim Ordu ile zaten komşu, bu yüzden memleketim gibi görüyorum, yabancılık çekmiyorum.  Dedikten sonra şu şekilde ekledi cümlesine: Bu kitabın düşüncelerindeki temelini burada attık, iskeleti burada oluştu. Ruha Dokunan Patiler kitabımız Nisan ayının ikinci yarısında okurumuzla buluştu ve çok sevildi kısa sürede beğeni topladı. Bizde dostlarımızın hatıralarımızın olduğu bu şehirde, dostlarımızla okurumuzla buluşsun istedik. Temelinde merhametin, sevginin, vefanın bulunduğu hayvan sevgisi içeren hikayeler ve yaşanmış olaylara dayanıyor. Okurda bir iz bırakabilirse, vefa sadakat anlamında bir his oluşturabilirse ne mutlu bize. İnşallah hayırlara vesile olur. Bu güzel günü, bu güzel hatırayı bizimle paylaştıkları için okurlarımıza tekrar çok teşekkür ediyorum. Allah izin verdiği sürece iyilik üzerine yazmaya devam edeceğim” dedi.

Oranlı, daha sonra basın mensuplarının ve okurların sorularını cevapladı. Oranlı, okurların kitaplarını tek tek imzaladı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 5.08.2019
Güncelleme Tarihi : 5.08.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar