Erbaa’da Kur`an Kursları 15 Temmuz Şehitlerini Anma Programı Düzenledi

18.7.2019
3371 kez Okunmuştur.

Erbaa Müftülüğüne bağlı Kur’an kursları 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında şehitleri anma programı düzenlediler.

Erbaa müftülüğü konferans salonunda 16.07.2019 tarihinde düzenlenen programa Merkez Kız Kur’an Kursu, Vahdet Yatılı Erkek Kur’an Kursu ve Evyaba Kur’an Kursu öğrencileri, öğreticileri ve veliler katıldı.

Program şehitlerimiz için saygı duruşu ve istiklal marşıyla başladı. Kur’an-ı kerim tilavetiyle devam eden program da Erbaa İlçe Müftüsü Muhammet Kara günün anlamıyla ilgili konuşma yaptı. İlçe müftümüz konuşmasında vatan sevgisi, millet olma bilincini öğrencilere çeşitli örneklerle anlattı ve programda emeği geçen öğretici, öğrenci ve katılımcılara teşekkür etti.

15 Temmuz şehitlerini anma, demokrasi ve milli birlik günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen programda öğrenciler günün anlamıyla ilgili şiirler okudular, ezgiler seslendirdiler. Merkez Kız Kur’an kursu öğrencilerinin istiklal marşını işaret diliyle okudukları program Vahdet Kur’an Kursu Öğreticisi Ali Arslan’ın yaptığı dua ile sona erdi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 18.07.2019
Güncelleme Tarihi : 18.07.2019
İLÇELER
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar