Demokrasi Şehidi Polis Memuru Ferhat Koç Mezarı başında anıldı

16.7.2019
1488 kez Okunmuştur.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri ve hain darbe girişimi ve sonrasında milletimizin bu girişime karşı, dimdik ve beraberlik içinde duruşunun yıldönümü münasebetiyle ilçemizde çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Turhalda  etkinlikler ilk olarak 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Gölbaşı Özel Harekat Daire Başkanlığına yapılan saldırıda, düğününden 15 gün önce şehit edilen polis memuru Ferhat Koç`un Yazıtepe Köyü’ndeki Anıt Mezarı başında düzenlenen program ile başladı.

Şehit polis memuru Ferhat Koç`un Anıt Mezarı başında düzenlenen Programa; Turhal Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer, Turhal Belediye Başkan Vekili Yusuf Karakoyun, Şenyurt Belediye Başkanı Cafer Ünal Arslan, kamu-kurum kuruluşlarının müdürleri, Turhal Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Çenesiz, Meclis Başkanı  Bekir Ay, Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Aykut, Siyasi Partilerin ilçe başkanları ve vatandaşların da hazır bulunduğu programda 15 Temmuz şehitleri ve tüm şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim’in okundu.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 16.07.2019
Güncelleme Tarihi : 16.07.2019
İLÇELER
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar