TURHAL DEMOKRASİ VE BİRLİK İÇİN YÜRÜDÜ

16.7.2019
1466 kez Okunmuştur.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri ve hain darbe girişimi ve sonrasında milletimizin bu girişime karşı, dimdik ve beraberlik içinde duruşunun yıldönümü münasebetiyle ilçemizde düzenlenen etkinlikler çerçevesinde Demokrasi Yürüyüşü gerçekleştirildi. Demokrasi yürüyüşüne halkın ilgisi yoğun oldu.

Turhal İlçe Kaymakamlığı ve Turhal Belediyesi tarafındanganize edilen etkinliğe, Turhal İlçe Kaymakamı Dr.Ahmet Süheyl Üçer, Belediye Başkan Vekili Yusuf Karakoyun, Turhal Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Çenesiz, Meclis Başkanı  Bekir Ay, Yönetim Kurulu Üyemiz Süleyman Aykut ile siyasi partilerin ilçe başkanları, şehit ve gazi aileleri, STK temsilcilerinin yanı sıra, çok sayıda vatandaş katıldı.

Turhal Belediyesi önünden başlayan yürüyüş, 15 Temmuz Şehitler Parkı`na kadar sürdü. Kaymakam Üçer, Yönetim Kurulu Başkanımız Ömer Çenesiz, Meclis Başkanımız Bekir Ay, Yönetim Kurulu Üyemiz Süleyman Aykut ve diğer protokol üyeleri ve katılımcılar ile yürüyüş sonrası 15 Temmuz Şehitler Parkı`nda Demokrasi Nöbeti’ne katıldılar.

Etkinlikte katılımcılara odamız tarafından yoğurtmaç dağıtımı gerçekleştirildi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 16.07.2019
Güncelleme Tarihi : 16.07.2019
İLÇELER
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar