İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu; “Olay Olduğunda 155’i arayın, bizi çalıştırın”

11.7.2019
103 kez Okunmuştur.

Tokat İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, Huzur Toplantısında, Oğulbey Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Mahalleli ile sohbet eden Tokat İl Emniyet Müdürü Topaloğlu; “Bizim asıl amacımız olayları olmadan önce engelleyebilmek. Bütün gücümüzle bunun için çalışıyor, mesaimizi bunun için harcıyoruz.Bizden istekleriniz nelerdir, daha iyi neler yapabiliriz? Bunları konuşmak için mahallelerimizde “Huzur Toplantıları” yapıyoruz. Bugün de siz değerli Oğulbey Mahallesi sakinleri ile birlikteyiz. Bütün ekip olarak geldik ve sizlerin isteklerinizi, şikayetlerinizi, dertlerinizi dinleyeceğiz” dedi.

Mahalle sakinlerini önemli bazı konularda uyaran Topaloğlu, “Bir olay olduğu zaman hemen 155’i arayın. Siz aradığınız zaman bizim ekiplerimizin olay yerine intikal etme süresi en fazla 3 dakika. 155’i arayın, bizi çalıştırın. Siz şikayetçi olmazsanız, biz olaylardan haberdar olamayız. Haberimiz olmayan bir konuda işlem de yapamayız, önlem de alamayız. Mermi havada kaybolmuyor, tekrar yere düşüyor. Allah korusun birisinin başına düşer, ölümlere ve yaralanmalara neden olur. Düğünlerde silah attırmayın. Biz, iki senedir düğünlerde polis görevlendiriyoruz. Bu konuda düğün sahiplerine de büyük görev düşüyor” diye konuştu.

Mahalleli özellikle alkollü şahısların verdiği rahatsızlıklardan, metruk binalardan ve bunların kötü amaçla kullanılmasından, düğünlerde silah atılmasından, Çocuk parklarında çocuklara rahatsızlık veren şahıslardan, mahallede bulunan eski gaz deposunun kötü amaçla kullanılmasından duydukları rahatsızlıkları dile getirdi.

Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu parklarla ilgili şikayetlere yönelik ise; “Parklardaki sorunları çözeceğiz. Orada, kötü niyetli insanların çocuklarınızı rahatsız etmesine müsaade etmeyeceğiz. Çocuklarınız parklarda rahat rahat oyun oynayacaklar” dedi. 

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 11.7.2019
Güncelleme Tarihi : 11.7.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar