MGV- AGD Mezunları Tokat’ta Buluşuyor

11.7.2019
150 kez Okunmuştur.

Milli Gençlik Vakfı (MGV) ve Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Tokat Şubesi Üniversiteler Komisyonu bünyesinde Tokat’ta üniversite eğitimini tamamlamış mezunlar Tokat’ta düzenlenecek bir program ile bir araya gelecek.

 Bu yıl 2.’si düzenlenecek etkinlik ile mezunlar bir araya gelerek kaynaşacak. MGV-AGD Tokat Mezunları Platformu adına AGD Üniversite Başkanı Yavuz Zikri Ünsal, açıklamalarda bulundu

 Ünsal, “Anadolu Gençlik Derneği Tokat Şubesi Üniversite Komisyonu olarak Anadolu Gençlik - Milli Gençlik Mezunlar Buluşması`nın 2.`sini 14 Temmuz 2019 Pazar günü gerçekleştireceğiz. Bugüne kadar Tokat’ımızda okumuş, Milli Gençlik Vakfı ve Anadolu Gençlik Derneği ile gönül bağı olan, evlerimizde ya da yurtlarımızda kalmış arkadaşlarımızla 2. buluşmamızı bu hafta sonu gerçekleştireceğiz” dedi.

 Türkiye’nin ve dünyanın pek çok noktasından mezunların Tokat’a geleceğini kaydeden Ünsal, sözlerini şöyle sürdürdü: “Mezun olmuş dostlarımızın Tokat’ın her köşesinde, her sokağında hatıraları var. Bu program vesilesiyle hatıralarını tekrar hissetme ve hatırlama fırsatı bulacaklardır. Bu buluşmalar, kardeşlik ve arkadaşlık hukukunun devamına güzel bir vesile olacaktır. Programa katılarak bir nostalji yaşayacak ve hasret giderecek arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz. Rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamız MGV-AGD den mezun olanlar 4 fakülte bitirmiş gibidir, derdi. 4 fakülteyi bitiren kardeşlerimiz bugün ülkemize en güzel şekilde hizmet etmektedirler. Anılarımızı tazelemek, hasretimizi gidermek üzere bütün kardeşlerimizle buluşacağız inşallah. 2. Milli Gençlik - Anadolu Gençlik Mezunlar Buluşmamız 18 Temmuz Pazar günü MGV Yurdumuzda sabah kahvaltısı ile başlayacak, gün içerinde farklı programlarla devam edecektir. Bu vesileyle MGV- AGD Tokat mezunlarımızı bu anlamlı buluşmamıza bekliyoruz.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 11.7.2019
Güncelleme Tarihi : 11.7.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar