KAYSERİ ŞEKER’DEN VALİ BALCIYA ZİYARET

11.5.2019
131 kez Okunmuştur.

Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay Tokat Valisi Dr.Ozan Balcı’yı makamında ziyaret ederek Kayseri Şeker’in çalışmaları ve Turhal Şeker Fabrikası kampanya hazırlıkları hakkında bilgilendirdi.

 Ziyaret esnasında Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu üyelerinden Hurşit Dede ,Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürü Osman Canıtez ve Turhal Şeker Fabrikası Müdürü Hulusi Yüksel de hazır bulundu.

 Ziyaret sonrası gazetecilere açıklama yapan Başkan Akay, Sayın Tokat Valimizin çok pozitif enerjisi olan gerçekten çalışma enerjisi arzusu olan millet için devlet için fedakarca büyük gayret gösteren bir valimiz. Biz de ziyaretimiz esnasında sayın valimizin enerjisinden istifade ediyoruz dedi.

 Başkan Akay sözlerini şöyle sürdürdü; Biz de Kayseri Şeker ve Turhal Şeker Fabrikası olarak Tokat bölgesi çiftçilerine, çalışanlarına elimizden geldiği kadar en iyi şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz

 Turhal Şeker Fabrikamızın 85nci kampanya dönemindeki başarılı faaliyetlerimizden dolayı gerek çiftçimiz gerek çalışanlarımız gerekse bölge insanın oldukça mutlu olduğunu biliyoruz. Ama biz tabi ki bölgenin kalkınmasına katkı sağlamak ve bölgeye daha fazla neler yapabiliriz daha başarılı nasıl olabiliriz çiftçimize daha fazla nasıl kazandırabiliriz in gayreti içinde olacağız dedi.

 Kayseri Şeker heyeti daha sonra Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ve Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler’i de ziyaret ederek yeni Belediye Başkanı seçilmelerinden dolayı tebrik ederek görevlerinde başarı dilek ve temennilerini ilettiler

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 11.5.2019
Güncelleme Tarihi : 11.5.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar