19 GÜNDE 1919 KİLOMTRE PEDAL NİKSAR’DA

10.5.2019
1517 kez Okunmuştur.

 19 Mayıs Gençlik ve SpBayramı dolayısı ile Gençlik ve SpBakanlığı çeşitli etkinlikler düzenliyor.

 Gençlik ve SpBakanlığı 19 Mayıs Gençlik ve SpBayramı’nın 100. Yıl etkinliği çerçevesinde 29 Nisan tarihinde İlk adım bölgesinden hareket eden 7 Bisikletçi yola çıkarak il, ilçe  bölgelerinden geçerek bayram coşkusuna  halk ile birlikte yaşama çalışmasına başladı.

 19 günde 1919 kilometre Pedal etkinliğine katılan Bisikletçiler Niksar’a  gelerek Niksar’da Niksar İlçe Spmüdürlüğü ziyaret etti. Burada kısa bir süre dinlendikten sonra Erzurum’a gitmek üzere yola devam ettiler.

 1919 kilometre Pedal ile 19 Mayıs Gençlik ve Spbayramının daha güzel kutlanmasına katkı sağlayacak olan etkinliği gören bölge halkı bisikletçilere sevgi tezahüratı yaparak etkinliğin daha coşkulu geçmesini sağlıyorlar.

 19 günde 1919 kilometre Pedal çevirerek Bisikletleri ile Samsundan yola çıkıp Erzurum’a Gazi Mustafa kemal Atatürk’ün kongre yaptığı tarihi mekana gidecek olan bisikletçiler Niksar’da Gençlik ve Spilçe müdürü Hakan Aslan tarafından karşılandı, Bisikletçiler Niksar’da bir süre dinlendikten sonra, şehir merkezinde Bisikletleri ile tur atarak yollarına devam ettiler.

 19 Mayıs Gençlik ve SpBayramı etkinlikleri çalışması Niksar’da devam ediyor, ilçe müdürü Hakan Aslan; Niksar’a güzel etkinlikler düzenliyoruz, SpTokat etkinliğimiz halen devam ediyor, kurumlar arası voleybol maçları halkın büyük ilgisini çekiyçok mücadeleli maçlar devam ediybu çalışmaları 19 Mayıs etkinlikleri ile birleştirip Niksar’da coşkulu kutlamalar yapılacaktır, 19 günde 1919 kilometre Pedal  etkinliği Bakanlığımız bünyesinde gerçekleşti, İl Müdürlüğümüzün talimatları doğrultusunda katkı sağladık” dedi.

 19 Mayıs Gençlik ve SpBayramının 100. Yıl  kutlamaları hazırlıkları daha anlamlı olacağı tahmin ediliyor, Niksar’da, Tokat’ta ve ülke genelinde coşkulu bayramların olması için çalışmalar devam ediyor.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 10.05.2019
Güncelleme Tarihi : 10.05.2019
SPOR
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar