BAŞKAN BEKLER İADE-İ ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

18.4.2019
142 kez Okunmuştur.

Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, Turhal Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer’e Turhal Cumhuriyet Başsavcısı Osman Kara’ya iade-i ziyarette bulundu.

Turhal Belediye Başkanlığı görevine başlamasıyla hayırlı olsun ziyaretlerinde kendisini ziyaret eden kurum amirlerine iade-i ziyaretler yapan Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, Turhal Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer’e  ve Cumhuriyet Başsavcısı Osman Kara’ya  iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Yapılan iade-i ziyaretlerden ötürü Turhal Kaymakamı Ahmet Süheyl Üçer ve Turhal Cumhuriyet Başsavcısı Osman Kara Turhal Belediye Başkanı İlker Beklere teşekkür ederek, tekrar hayırlı olsun dileklerini sundular.

Ziyaretlerde konuşan Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, “Turhal ilçemizde Sayın Cumhurbaşkanımızın oluru ile göreve geldiğimiz günden bu yana, İlçemize hizmetlerimiz için hızlı bir başlangıç yaptık. Turhal’a hizmet etmek şimdi bize nasip oldu, hizmetlerimizi aralıksız olarak sürdüreceğiz. Tabi bu anlamda ilçede ki kurumlarımızla ara ara bir araya gelerek kurum işbirliğimizi ön planda tutarak, Turhal’a hizmetlerimizi kurumlarımız ile birliktetak çalışmalar, projeler düzenleyerek yapacağız. Turhal Belediyesi olarak kurumlarımıza gereken her türlü desteği vermeye hazırız” şeklinde konuştu.

 Ziyaretler, karşılıklı sohbetin ardından son buldu.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 18.04.2019
Güncelleme Tarihi : 18.04.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar