Özdemir, Huzurevi İnşaatında İncelemelerde Bulundu

11.4.2019
178 kez Okunmuştur.

İl Müdürü Mahmut Özdemir, Tokat merkezde yaşlıların hayatlarını devam ettirecekleri Huzurevi Müdürlüğünün inşaatını gezdi.

Özdemir’e yapmış olduğu incelemelerde yüklenici firma yetkilileri eşlik ederken, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İnşaat alanında incelemelerde bulunan İl Müdürü Mahmut Özdemir, yaşlıların hayatlarını devam ettirecekleri kuruluşta her ayrıntının yaşlıların hayatlarını kolaylaştırmak için titizlikle düşünüldüğünü ifade etti.

Yapılan incelemelerin ardından Özdemir, yüklenici firma yetkilileri ile yaptığı görüşmede yaşlıların kiralık bir binada yaşamlarını devam ettiklerini hatırlatarak, kuruluş inşaatının en kısa zamanda ve en iyi şekilde yapılmasını istedi ve ziyaretini sonlandırdı.

Günlük ziyaretlerinde İl Müdürü Mahmut Özdemir ve İl Müdür Yardımcısı Kemalettin Eryılmaz, Tokat Huzurevi Müdürlüğünde hayatını devam ettiren ve geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Devlet Hastanesinde tedavisi yapılan Yakup Koçyiğit’e ziyarette bulundu.

Yakup Koçyiğit’i ziyaretlerinde Özdemir, “Sizlere Allah’tan acil şifalar diliyorum. İnşallah tedavinin tamamlanması ile eski sağlığına kavuşursun. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak her ihtiyacında yanında olmak bizlerin boynumuzun borcu. Sizlerden gelecek iyi haberleri bekliyoruz” diyerek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Huzurevi yaşlımızın tedavisine devam ettiği serviste görev yapan sağlık çalışanlarından uygulanan tedavi hakkında bilgi alan Özdemir, günlük ziyaretlerine son verdi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 11.4.2019
Güncelleme Tarihi : 11.4.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar