Tokat 2023 Vizyonu Çalışmaları Devam Ediyor

11.4.2019
185 kez Okunmuştur.

Vali Dr. Ozan Balcı, 2023 Tokat Vizyonu kapsamında proje yürüten kurum müdürleri ile düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Valilik toplantı salonunda düzenlenen toplantıda Valiliğimizin gözetim, denetim, yüreklendirmesi, koordinasyonu ve liderliğinde sürdürülen Eğitim Tokat, SpTokat, Sosyal Destek Hızır Tokat, Tarım Tokat, Turizm Tokat, Kültür Sanat Tokat, Sanayi Teknoloji Tokat, Ulaşım İletişim Enerji Tokat, Orman Tokat, Bürokrasi 4.0, Köy Altyapı Tokat, Diyanet Tokat, Sağlık Tokat, Huzur Güven Tokat, Halk Eğitim Tokat, Afad Tokat, Göç Tokat, Ticaret Tokat, Çevre Tokat projelerini yürüten kurum ve paydaş müdürleri ile bir araya gelen Vali Dr. Ozan Balcı, projelerin 2023 hedefi doğrultusunda bir sistem dahilinde ve yol haritası çıkarılarak sürdürülmesini istedi. Vali Dr. Ozan Balcı, önemsediğini vurguladığı projelerin sıkı takipçisi olacağını söyledi.

Kurumların rutin çalışmalarının yanı sıra Tokat’a ve Tokatlı vatandaşlarımıza değer üretecek olan projelerin yapılmasını önemsediğini kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, proje ve çalışmaların keyifle, aşkla, şevkle, merhametle ve adil bir şekilde yürütülmesini istedi. Yılmadan, yılgınlık göstermeden mücadeleci bir ruhla çalışılmasını isteyen Vali Dr. Ozan Balcı, “Kamu kaynaklarını kullanırken hassas davranalım. Etkili, etkin, verimli ve hızlı şekilde çalışalım. Hepimiz devletimiz ve milletimiz için çalışıyoruz.” dedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, toplantıda ayrıca Bürokrasi 4.0 kapsamında işlerin daha hızlı, verimli, etkin ve vatandaş odaklı bir şekilde yürütülmesi için evrak imza yetkilerini mevzuatın müsaade ettiği ölçüde il müdürlerine devrettiğini de belirtti.

Toplantıya Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödekmerdan, proje yürütücüsü kurum müdürleri ile paydaş kurum müdürleri katıldı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 11.4.2019
Güncelleme Tarihi : 11.4.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar