15 TEMMUZ’A GELMEDEN 7 DARBE TEŞEBBÜSÜ YAŞADIK

20.3.2019
144 kez Okunmuştur.

Tokat Belediye Başkanı ve AK Parti Adayı Av. Eyüp Eroğlu seçim çalışmaları kapsamında Esentepe Mahallesi Yeşilırmak bölgesi sakinleriyle çay bahçesinde bir araya geldi.

Toplantıya Merkez İlçe Başkanı Ahmet Öztürk’ün yanı sıra önceki dönem Tokat Milletvekillerinden Resul Tosun ve İbrahim Çakmak’ta katıldı.

Eski vekil Resul Tosun vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmada 15 Temmuz’a kadar kamuoyuna yansımayan 7 darbe teşebbüsü gerçekleştiğini belirtti.

Resul Tosun yaptığı açıklamada; “Emperyalistler Recep Tayyip Erdoğan’ı istemiyor. Niçin istemiyor? Recep Tayyip Erdoğan mazlumların, İslam Dünyası’nın hamisi rolünü elinden bırakmıyor. Bu seçim ülkemizin bekasının tescili seçimi. Bu nedenle kendi kendimizi cezalandırmayalım. Emperyalistlerin oyunlarına alet olmayalım. 17 Yıldır Türkiye’ye yapılanlara, büyük fotoğrafa bakalım. Geleceğimizi ipotek altına almayalım. Şehirlerimizi ehil insanlara teslim edelim. Başkan Tokat’ta değerli çalışmalar yaptı. Kendisinden Allah razı olsun” dedi.

 

EYÜP EROĞLU TOKAT’TA DESTAN YAZDI

 

Seçim çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ile halk toplantısına katılan İbrahim Çakmak, yapılan çalışmalardan övgüyle bahsetti.

İbrahim Çakmak yaptığı açıklamada; “Eyüp Başkan Tokat’ta destan yazdı. Allah kendisinden razı olsun. Yaptıkları ile hem gönüllere girdi hem de Tokat için ne kadar kıymetli olduğunutaya koydu. Kendisi ile gurur duyuyoruz. Bizleri çok güzel temsil ediyor. Gelecek 5 Yıl içinde Tokatlı hemşehrilerimiz hakkını teslim edip büyük bir oyanı ile kendisini seçecektir” dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 20.3.2019
Güncelleme Tarihi : 20.3.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar