Erol Duyum: “Dünya Liderimize Destek İçin AK Parti”

7.3.2019
871 kez Okunmuştur.

AK Parti Tokat İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Av. Erol Duyum, seçim çalışmaları amacıyla köyleri tek tek gezerek köylülerle bir araya geliyor.

Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’a destek için birlik ve beraberliğe davet eden AK Parti Tokat İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Av. Erol Duyum, “Her biriniz, çevremizde olup bitenin mutlaka farkındasınız. Olayları izliyorsunuz, görüyorsunuz. Gerek partimiz, gerek ülkemizle ilgili içeriden ve dışarıdan bir takım oyunlar peşinde koşuluyor. Bu seçim bu oyunları bozmak için bir fırsattır” dedi.

YAŞAYAN VE ÜRETEN KÖYLER

Köylerin AK Parti döneminde önemli hizmetler gördüğünü ifade eden Erol Duyum, “Yaşayan ve üreten köyler için yollara revan olduk. Güçlü yerel yönetim için güçlü lider için dua ve desteklerinizi istiyoruz. Köylerimize hizmetin sürmesi için, köylerimizin birer üretim merkezi olması için AK Parti ile devam diyoruz” şeklinde konuştu. Duyum açıklamasını şöyle sürdürdü:

KENETLENME ZAMANI

“Kırgınlıklarımızı şahsi hesaplarımızı bir kenara bırakıp, bu seçimde liderimize sonuna kadar destek olacağız. Bu seçim gerek içimizdeki düşmanlara gerekse de dünyaya liderimize sahip çıktığımızın cevabının verileceği bir seçimdir. Bu millet sabrıyla ve asaletiyle birçok badirelerden geçti. Bugün her zamankinden daha çok kenetlenmeliyiz.  Daha çok birbirimize destek olmalıyız.”

AK Parti Tokat İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Av. Erol Duyum, “Gönülden hizmet etmek, şehirlerimizi, beldelerimizi, köylerimizi kalkındırmak için bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız” diyerek açıklamasını tamamladı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 7.3.2019
Güncelleme Tarihi : 7.3.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar