SAĞLIK SPORDA SPOR TOKAT’TA 

18.2.2019
218 kez Okunmuştur.

SpTokat projesi haftalık değerlendirme toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında, Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

 

Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Gençlik Hizmetleri ve Spİl Müdürü Cemil Çağlar ve SpTokat yürütme komitesinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda; haftalık yapılan çalışmalar, sportif faaliyetler, SpTokat afişler, kimlik kartları, spkulüpleri, spbranşlarına kayıt olan öğrenciler hakkında genel değerlendirmeler yapıldı. Toplantıda ayrıca yapılması planlanan haftalık faaliyetler de değerlendirilerek karar bağlandı.

 

SpTokat projesini önemsediğini ve çalışmaların bir sistem dahilinde yürütülmesini isteyen Vali Dr. Ozan Balcı, işlerin ciddiyetle, hassasiyetle ve önemle yapılmasını istedi.

 

Tesislerin geç saatlere kadar açık tutulmasını vurgulayan Vali Dr. Ozan Balcı, SpTokat’ın bir ivme kazandığı, görsellik ve faaliyetlerle bu canlılığın artırılması gerektiğini ifade etti.

 

Vali Dr. Ozan Balcı, branşlara göre katılan sporculardan jimnastik, atletizm, yüzme, bisiklet, halkoyunları, masa tenisi ve bisiklet branşlarına katılan sporcu sayısının artırılması için çalışılmasını ve ihtiyaç duyulan spmalzemelerinin de bir an önce alınmasını söyledi.

 

SpTokat için bir bilgisayar yazılımı geliştirilmesini ve öğrencilerin branşlara göre dağılımı, sportif faaliyetlerin haftalık raporların yazılım üzerinden takip edilmesinin altını çizen Vali Dr. Ozan Balcı, SpTokat kapsamında okullardaki etkinlikleri ve branşlara öğrencilerin katılımını önemsediğini vurgulayarak yapılan çalışmaların takip edilmesini istedi.

 

SpTokat projesinin önemini vurgulayan ve altını çizen Vali Dr. Ozan Balcı, tüm il ve ilçelerdeki SpTokat projesini yürüten yöneticilerin konuyu hassasiyetle takip etmelerini istedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 18.2.2019
Güncelleme Tarihi : 18.2.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar