OSB MÜTEŞEBBİS HEYETİ TOPLANTISI YAPILDI

8.2.2019
263 kez Okunmuştur.

Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapıldı.

 Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda OSB brifing raporları, OSB`nin mali durumu, 2018 yılı yeminli mali müşavir raporlarının görüşülmesinin ardından 2019 yılı arsa tahsis ücretleri, OSB`lerde yapılan kiralamalar ile ilgili yapılacak uygulamalar, OSB`de bulunan işletmelerin faaliyet durumları, değerlendirildi.

 OSB`nin altyapı ve üstyapı problemlerinin de görüşüldüğü toplantıda Vali Dr. Ozan Balcı, OSB’nin altyapı durumu ile ilgili bilgiler aldıktan sonra OSB’de yaşanan yol, su gibi altyapı sorunlarının elbirliğiyle çözülmesi için çalışılması gerektiğini belirtti.

 Vali Dr. Ozan Balcı, OSB`lerin üretim yapılması gereken yerler olduğunu kaydederek bu amaç doğrultusunda yapılacak yatırımların destekçisi olunacağını ifade etti.

 Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikalarda çalışanları ve onların çocuklarını önemsediğini vurgulayan Vali Dr. Ozan Balcı, anaokulu yapılması için İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali’den çalışma yapılmasını istedi.

 Toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı Osman Altunordu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ali Çelik, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali ve OSB müteşebbis heyeti üyeleri katıldı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 8.2.2019
Güncelleme Tarihi : 8.2.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar