600 Evler mahallesinde SporKulübü kuruluyor

24.1.2019
2598 kez Okunmuştur.

Kent merkezinde bulunan 600 Evler Mahallesi Muhtarı ve Gençlik ve Spİl Müdürü Cemil Çağlar bir araya gelerek mahalle kulübünün kurulması için ilk adımı attı.

Cumhurbaşkanlığının ikinci 100 günlük eylem planı içerisinde yer alan ve Gençlik ve SpBakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğinde hayata geçirilen, Okul SpKulüpleri (Mahalle Kulüpleri) projesi kapsamında; Gençlik ve Spİl Müdürlüğü ile Tokat Merkez 600 Evler Mahalle Muhtarlığı işbirliğinde Mahalle Kulübü kuruluyor. Bu kapsamda 600 Evler Mahallesi Muhtarı Mücahit Duran, çalışmalar başlatılarak, en kısa sürede kulüp açılarak, çeşitli spbranşlarında faaliyet vermeye başlayacağını söyledi.

Duran, “Muhtarlık olarak gençlerimizin sporla ilgilenmesini sağlıklı bir yaşam sürmeleri ve spalanında da başarı göstermeleri için kulübümüzü açacağız. Kulüp kurulması için çalışmalarımıza bugünden itibaren başladık. Şahsım sporu seviyolmam hasebi ile bu kulübün mahallemizde kurulması bizi onurlandırdı. Kent merkezinde de bizim mahallemizin seçilmesi ayrı bir gurur. Mahalle muhtarlığı olarak sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Yanında olmaya da devam edeceğiz” dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 24.01.2019
Güncelleme Tarihi : 24.01.2019
SPOR
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar