AK PATİ`DE KIRILMA

24.1.2019
2733 kez Okunmuştur.

Tokat’ın Emirseyid Belde Belediye Başkanı Ertuğrul Ağıl, AK Partiden istifa edip Büyük Birlik Partisinden aday oldu. 
Tokat’ta 31 Mart tarihinde yapılacak olan mahalli seçimler için aday belirleme çalışmaları siyasi partilerde devam ederken, tekrar aday gösterilmeyen belediye başkanlarının ise istifaları devam ediyor. Bunlar içerisinde AK Parti Emirseyid Belediye Başkanı Ertuğrul Ağıl partisinden tekrar aday gösterilmemesinin ardından sosyal medyadan yaptığı açıklamayla partisinden istifa etti. Başkan Ağıl, Büyük Birlik Partisinden aday olduğunu ifade ederek, “Emirseyit Belediye Başkanlığına bundan 10 yıl önce Emirseyitli hemşerilerimizin verdiği sorumluluk ile başladık. 10 yıl içerisinde siyaseti birkenara bırakıp bu halka nasıl hizmet ederizin çabasına düştük. Hiç bir zaman Emirseyit ve Bozatalanlı hemşerilerimiz arasında ayrım yapmadık, kapımız hiçbir zaman kapalı olmadı. Bugün gelinen bu noktada halkımız ile yaptığımız istişareler doğrultusunda bu halkın hizmetkarlığına devam etmemiz gerektiğini düşündük. Bu doğrultuda siyaseti 2. planda bırakarak tekrar aday olduk. 31 Mart gecesi inşallah Emirseyit ve Bozatalan halkımız ile kaldığımız yerden devam edeceğiz. Kurucu başkan rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nu saygı ile yad ediyEmirseyit ve Bozatalanlı hemşerilerimizin gücü , desteği ile aldığımız bu kararı tüm kamuoyuyla paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Tokat’ta AK Parti yöneticileri ne yazık ki Cumhurbaşkanımızı anlamakta çok uzak olduğu gibi gösterdiği yolda yolcuda olamadılar.

Bugüne kadar Ak Parti kimliği ile yürüttüğümüz belediye başkanlığını halkımızın desteği ile Büyük Birlik Partisi ile sürdürecegiz. Biliyorum ki bir takım rant uğruna beldemiz halkı üzerinde algı operasyonları yapılacak. Buradan ifade etmek istiyorum ki ülkemiz bekası için herzaman gerekeni yapacağız. Ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği hedef ,taya koyduğu vizyon ve halka hizmet konusundaki uyarıları hep bizim için işaret fişeği olmuşur. Ancak Tokat’ta AK Parti yöneticileri ne yazık ki Cumhurbaşkanımızı anlamakta çok uzak olduğu gibi gösterdiği yolda yolcuda olamadılar. 10 yıl hizmet ettiğim partimden koparıldım. Bugüne kadar desteğini esirgemeyen halkımıza teşekkür ediyorum hizmete devam etmek uğruna yeni bir yola çıkıyorum” diye konuştu.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 24.01.2019
Güncelleme Tarihi : 24.01.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar