SOSYAL DESTEK TOKAT PROJESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

22.1.2019
651 kez Okunmuştur.

Valilik koordinesinde yürütülen Sosyal Destek Tokat Projesi Değerlendirme Toplantısı şefkat elçilerinin de katılımı ile Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında Valilik toplantı salonunda yapıldı.

 

Vali Yardımcısı Mehmet Sülün, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gültekin Çakmak, proje koordinasyon ekibi ve proje yürütücüleri olan Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü personelinden oluşan şefkat elçilerinin katıldığı toplantıya ilçelerde görev yapan şefkat elçilerinin de canlı yayın üzerinden katılımları sağlandı.

 

Toplantıda Sosyal Destek Tokat Projesi kapsamında yürütülen çalışmalarla ilgili istişareler ve daha güzel nasıl yapılabileceği üzerine değerlendirmelerde bulunuldu. 

 

Toplantı sonunda, Vali Dr. Ozan Balcı, şefkat elçilerinin ve proje ekibinin yaptıkları hizmetleri önemsediğini kaydetti. Tokat Sosyal Destek Projesinin sadece bir yardım projesi olmadığını belirten Vali Dr. Ozan Balcı, asıl amacın yüreklere dokunmak, ihtiyaç sahiplerinin ayağına gitmek, dezavantajlı grupların kamu hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak olduğunu vurguladı.

 

Projede yapılan çalışmaların hayırlı ve güzel bir iş olduğunu ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, projenin daha etkili olabilmesi için çalışmaların geliştirilerek devam edeceğini kaydetti.

 

Vali Dr. Ozan Balcı, proje ekibine ve yürütücüleri olan şefkat elçilerine teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 22.01.2019
Güncelleme Tarihi : 22.01.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar