2018 YILINDA ZİLE’DEN 108 HABER ULUSAL BASINDA YER ALDI

12.1.2019
758 kez Okunmuştur.

Tokat’ın Zile ilçesinde 2018 yılında yapılan 152 haberden 108 haber ulusal basında gazete ve televizyon kanallarında yayımlandı.

Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ilçe basın mensuplarıyla bir araya geldi. Başkan Vidinel, basın mensuplarına başarılarından dolayı bu anlamlı günde plaket taktim ederek, başarılarının devamını diledi.

2018 yılında yapılan haberlerin ilçemiz tanımı adına çok önemli olduğunu belirten Başkan Vidinel, “Biz artık aslında gazete ve televizyonlarda “Tokat’ın Zile ilçesinde” sözlerini duymaya alıştık. 2018 yılında bir ilçeden 108 haberin ulusal basında yer alması ve ses getirmesi çok önemli. Bu başarıda basın mensubu arkadaşlarımızın büyük emeği var. Belediye olarak basın çalışmalarını önemsiyve elimizden gelen desteği veriyoruz. Turizm şehri olma yolunda ilerlerken yapılan haberler Zile şehrinin Türkiye’de bilinirliğini artırıyor. Kamuoyunu en doğru ve tarafsız şekilde bilgilendirmek için emek sarf eden basın mensubu Öz Haber Gazetesi sahibi Hüseyin Akay ve tv, gazete muhabiri Yaşar Erkan İçen`in şahsında tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Gazeteciler Gününü kutlar, görevlerinde başarılar dilerim.” şeklinde konuştu.

Zile Belediye Basın Yayın Sorumlusu Yaşar Erkan İçen, 2018 yılında güzel haberlere imza attıklarını belirterek, Baktığınızda bir ilçeden beklenmeyen haberler gündem oluşturdu. Sadece belediye çalışmalarımız değil ilçemizin tarihi kültürel zenginliklerini, şehrimizi yansıtan tüm güzellikleri haberlere taşıdık. Bu başarının mimarı başkanımızdır. Gece gündüz durmadan çalışan bir başkanınız olunca sizde örnek alıyorsunuz. Gece yarısı aradığımızda dahi ulaşabildiğimiz, bir haber için talebimiz olduğunda tüm imkanları seferber eden bir başkanla çalışmanın sonucu başarı oluyor.” dedi.   

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 12.1.2019
Güncelleme Tarihi : 12.1.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar