SENDİKALI ÜYELER, HAYAT SİGORTALI

12.1.2019
243 kez Okunmuştur.

Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu Tüm Belediye ve Genel Hizmet İşçileri Sendikası (Hizmet-iş) üyeleri hayat sigortalı.

KYK Tokat İl Müdürlüğü’nde görev yapmakta iken elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Züleyha Tütüncü’nün ailesine 40 Bin TL maddi yardım yapıldı. Nakdi yardımı ailesine ulaştıran Hizmet-İş Sendikası Tokat Şube Başkanı Resul Demir, Tütüncü ailesini ziyaret ederek, acılarınatak oldu.

Türkiye’de ilk defa hayat sigortası uygulamasının Hizmet-İş Sendikasında olduğunu belirten Başkan Resul Demir, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Demir yaptığı açıklamada; “Sosyal Sendikacılığın Türkiye’de ilk örneklerini sergileyen Hizmet-İş Sendikamızın tüm üyeleri hayat sigortalıdır. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde elim bir trafik kazası sonucu kaybettiğimiz Tokat KYK İl Müdürlüğü’nde çalışan Züleyha Tütüncü üyemizin ailesine 40 Bin TL nakit yardımda bulunduk.

Türkiye’de başka hiçbir sendikada hayat sigortası uygulaması yoktur. Bizler Hizmet-İş olarak sendikamıza üye tüm işçi arkadaşlarımızın her an yanlarında olmaya devam ediyoruz. Gerek eğitim ve öğretim yardımları ile gerekse diğer sosyal yardımlar ile üyelerimizin hayatlarının her anında yanlarındayız. Bugün Türkiye’nin en büyük işçi sendikası olan Hak-İş Konfederasyonu bünyesinde bulunan tüm üyelerinin vefatından sonra da ailesinin acılarınatak oluyor, hayat sigortası kapsamında tüm yardımları yerine ulaştırıyor.

Tüm üyelerimize hayırlı uzun ömürler diler, hepsini Allah’a emanet ederim” dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 12.1.2019
Güncelleme Tarihi : 12.1.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar