EWİNG SARKOM HASTASI DAMLA AMELİYAT PARASI BEKLİYOR

11.1.2019
248 kez Okunmuştur.

 Ewing sarkom hastalığına yakalanan Damla Zoroğlu’nun (13) hayata tutunması için 85 bin TL ameliyat parasının Pazartesi gününe kadar bulunması gerekiyor.

Tokat Devlet Hastanesinde yapılan tahliller sonrasında Damla Zoroğlu’na ewing sarkom hastalığı teşhisi konuldu. Burada yapılan tahliller sonrası Zoroğlu İstanbul Acıbadem Maslak Hastanesine ameliyat olmak için gitti. Orada yapılan tahliller sonrasında hastaneye yatırılan Damla Zoroğlu ameliyat olmak için gereken 85 bin TL paranın hastaneye ödenmesini bekliyor. Gerekli paranın ödenmemesi halinde Zoroğlu ameliyata alınmayacak. Maddi durumları yetersiz olduğu için gerekli parayı ayarlayamayan aile küçük kızları için hayırseverlerden yardım eli uzanmasını bekliyor.

Türk Telekom da taşeron olarak çalışan Baba Ahmet Mehmet Zoroğlu kızının ameliyatı için gereken parayı bulamadıklarını, hayırseverlerden yardım beklediklerini söyledi.

Baba Zoroğlu, “doktorlar ile görüştüm kızımın bir an önce ameliyat olması gerektiğini söyledi. En kısa zamanda kızımın ameliyat olması gerekiyor. Hayırsever vatandaşlarımızdan yardım bekliyoruz. Kızım Damla’nın iyileşmesi için Pazartesi günü ameliyat olması gerekiyor” dedi.

Yardım yapmak isteyen hayırsever vatandaşlar Ahmet Mehmet Zoroğlu’ya 05539906916 nolu telefondan ulaşabilirler. Para yatırmak isteyen vatandaşlar TR440001000239684297485002 Tokat Ziraat Bankası merkez şubesi ne yatırabilirler.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 11.1.2019
Güncelleme Tarihi : 11.1.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar