BAŞKAN EROĞLU’NDAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

10.1.2019
244 kez Okunmuştur.

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Tokat’ta gazetecilerin ve medya kurumlarının üstün bir hizmet anlayışı ile fedakarca çalıştıklarını ve toplum değerlerine ters düşmeyecek nitelikte yayınlar yaptığını belirten Başkan Eroğlu, “Öncelikle Tokat’ımızda görev yapan tüm medya mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Kamuoyunun doğru ve sağlıklı haber almasında basın mensuplarına büyük görevler düştüğünü ifade eden Başkan Eroğlu; “Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri de bağımsız basındır. İnsanoğlunun bilgi ve öğrenme açlığı yüzyıllardır süregelen bir olgudur. Çevremizde ve dünyada olup biteni öğrenme ve bunları da çevremiz ile paylaşma bir ihtiyaçtır

İnsanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi gecesi gündüzü olmayan, mesai mefhumu gözetmeyen bu görev doğru yapıldığında kutsal bir meslek olduğu gibi toplum için de çok önemli bir hizmettir. Zancak, son derece önemli bir görevi fedakârca ifa eden basın mensuplarımız, milletimizin duyan kulağı, gören gözü, konuşan dili, yazan eli ve hak terazisinden sapmayan vicdanıdır. Ülkemizin ve Tokat’ımızın gelişimi ve kalkınma süreci de, basın çalışanlarımızın desteği ile daha hızlı olacaktır.

Basın çalışanlarımızın prensipli ve tarafsız yayıncılık anlayışı içerisinde yerine getirdikleri bu önemli görevleri için teşekkür eder, ilimizdeki gazete, radyo, televizyon ve internet medyası olmak üzere tüm medya çalışanlarının, 58. yılında 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü`nü kutlarım diye konuştu.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 10.1.2019
Güncelleme Tarihi : 10.1.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar