REŞADİYE’DE SOSYAL DESTEK PROJESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

9.1.2019
253 kez Okunmuştur.

Tokat Valiliği öncülüğünde başlatılan, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü koordinesinde yürütülecek olan “Tokat Sosyal Destek” Projesinin değerlendirme toplantısı, projenin Reşadiye’deki yürütücüsü Kaymakam Murat Mete tarafından yapıldı.

Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ünsal Gençler , Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Bünyamin Ateş ve proje koordinasyon ekibinin katıldığı toplantıda yapılan ve planlanan çalışmalar, hedef kitle ziyaret programı, dezavantajlı guruplar, çalışma ekipleri ve sayıları hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Kaymakam Murat Mete “Projemiz ile öncelikli amaç ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanlarına giderek hasbihal etmek ve onları dinlemek olacaktır. Projemizin ikincil amacı ise ailelere yapılan ziyaretlerde sohbet esnasında yapılan gözlemler neticesinde onların ihtiyaç, beklenti ve var ise sorunlarının çözümü noktasında çalışmalar veya yönlendirmeler yapılmasıdır. Bu ziyaretlerde Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Sayın Valimizin selamları ailelere iletilecektir. Yapılacak olan sohbetlerle devletimizin şefkatli eli vatandaşlarımıza hissettirilecektir” dedi

Ziyaretlerin takibi ve sürekliliği üzerinde duran Kaymakam Mete, evleri ziyaret edecek olan personellerin (Şefkat Elçisi) takip edeceği programın hazırlandığını ve bu plan doğrultusunda ziyaretlerin gerçekleşeceğini kaydetti.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 9.1.2019
Güncelleme Tarihi : 9.1.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar