SAĞLIK BİR-SEN İL BAŞKANLIĞINA OSMAN YASİN TOPRAK GETİRİLDİ

1.1.2019
467 kez Okunmuştur.

MESK (Memur ve Emekliler Sendikası Konfederasyonuna bağlı Sağlık Bir-sen (Sağlık ve Sosyal Hizmet Kamu Görevlileri Birliği Sendikası) Tokat  İl Başkanlığına Osman Yasin Toprak  atandı.

Başkan Toprak yapmış olduğu açıklamada; “Bana bu görevi layık gören başta Genel Başkanımız Hasan Önür ve yönetim kuruluna teşekkür ederim” diyerek sendikaları hakkında bilgi verdi. Başkan Toprak Sağlık Bir-sen sendikalarının talepleri hakkında bilgiler vererek  yapacakları çalışmaları şöyle dile getirdi.

DOĞRU YOLDAYIZ VE BEKLENEN SENDİKAYIZ

Başkan Toprak açıklamasının devamında; “Üç ay gibi kısa bir sürede hiç bir siyasi parti desteği olmadan birçok ilde yapılanma olması bizim doğru yolda beklenen sendika olduğumuzun bir kanıtıdır. Sendikamız hiç bir siyasi partinin cemaatin grubun arka bahçesi değildir ve asla olmayacaktır. Sendikamız doğrunun yanında yanlışın karşısında olacaktır.Yükselişimiz diğer sendikaları eleştirerek olmayacak alacağımız haklarla ve üyelerimizin yanında dik durarak olacaktır. Bu bağlamda taleplerimiz  3600 tüm memurlara verilmeli, memura 26 zam verilmeli, emeklilerde yaşa takılanlar hakları olan emeklilik haklarını almalı, kadro hakkı olan personeller haklarına kavuşmalı , personel dağılımları hizmet puanına göre yapılmalı, görevde yükselmeler liyakat üzerinden yapılmalı  bilhassa sendika yöneticileri idarelerde bulunmamalı diyerek tüm çalışanları sendikamıza davet ediyoruz” dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 1.1.2019
Güncelleme Tarihi : 1.1.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar