Şahin, Ak parti`den il genel meclis üyesi aday adayı oldu

14.12.2018
1608 kez Okunmuştur.

Mart 2019 Mahalli idareler seçimleri ile ilgili partilerde aday adaylığı başvuruları sürüyor. İşadamı Yunus Kürşat Şahin, AK Parti`den İl Genel Meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı.

AK Parti Turhal ilçe teşkilatında  İl Genel Meclis aday adaylığı için dilekçesini teslim eden Şahin burada yaptığı konuşmada, Allah Gönlümüze kalbimize göre versin. Tabii AK Parti iktidarında Türkiye’de ne hizmetler yapıldığını sizler çok daha iyi biliyorsunuz. İstikrarın sürmesi, için, Turhal`ın gelişmesi için Ak Partinin iktidarına ihtiyacımız var. Benim hedefim hiç bir zaman mevki makam değil amacım sadece millete hizmet, dolayısıyla günümün çoğunluğu hemşehrilerim`le iç içe geçiyor. Sorunları çok iyi anlıyorum, halka hizmet hakka hizmet diyerek halkıma hizmet için buradayım. Durmak yok yola hep birlikte devam diyorum. İl Genel Meclis Üyesi aday adayı olan tüm arkadaşlara başarılar dilerim. dedi.

İşadamı Yunus Kürşat Şahin Kimdir?

1990 Turhal doğumluyum. İlkta ve lise öğrenimimi Turhal’da tamamladıktan sonra üniversite eğitimimi Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesin’de tamamladım. Birçok özel kurumda Danışman Veteriner hekimlik görevinde bulundum. Halen Turhal’da 10 yıldır faaliyet gösteren firmamızda  tarım ve hayvancılık ekipmanları toptan ve perakende pazarlamasını yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 14.12.2018
Güncelleme Tarihi : 14.12.2018
İLÇELER
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar