FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI BELLİ OLDU

8.12.2018
610 kez Okunmuştur.

(AA) - SpToto Süper Lig ve SpToto 1. Lig`e 15. hafta maçlarıyla devam edilecek - TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig`de 16. hafta karşılaşmalarında  Konya Anadolu Selçukspile Tokatsp-  Erbaaspile Silivrispoynanacak.

Futbolda SpToto Süper Lig ve SpToto 1. Lig`de 15`inci, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig`de ise 16`ncı hafta müsabakaları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- SpToto Süper Lig

Bugün:

13.30 Demir Grup Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül)

16.00 Trabzonspor-Atiker Konyasp(Medical Park)

19.00 Galatasaray-Çaykur Rizesp(Türk Telekom)

9 Aralık Pazar:

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Evkur Yeni Malatyasp(Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Bursaspor-Antalyasp(Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Akhisarspor-Fenerbahçe (SpToto Akhisar)

10 Aralık Pazartesi:

20.00 MKE Ankaragücü-Medipol Başakşehir (Afyonkarahisar Zafer)

20.00 Kasımpaşa-Kayserisp(Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

- SpToto 1. Lig

Bugün

13.30 Kardemir Karabükspor-İstanbulsp(Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Osmanlıspor-Afjet Afyonsp(Bolu Atatürk)

16.00 Altınordu-Adanasp(Bornova)

9 Aralık Pazar:

13.30 Hatayspor-Bolusp(Antakya Atatürk)

13.30 Ümraniyespor-Tetiş Yapı Elazığsp(Ümraniye Belediye Şehir)

16.00 Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)

19.00 Eskişehirspor-Altay (Yeni Eskişehir)

10 Aralık Pazartesi:

19.00 Gazişehir Gaziantep-BalıkesirspBaltok (Gaziantep)

19.00 Adana Demirspor-Giresunsp(Adana 5 Ocak Fatih Terim)

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Bugün

13.30 Pendikspor-Fethiyesp(Pendik)

9 Aralık Pazar:

13.00 Şanlıurfaspor-Menemen Belediyesp(Şanlıurfa GAP)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kahramanmaraşsp(Mümin Özkasap SpTesisleri)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Kırklarelisp(Tarsus İlçe)

13.30 BUGSAŞ Spor-Zonguldak Kömürsp(Ankara OSTİM)

13.30 Fatih Karagümrük-Darıca Gençlerbirliği (Atatürk Olimpiyat)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Tokatsp(Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.30 BandırmaspBaltok-Tuzlasp(Bandırma 17 Eylül)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyesp(Etimesgut Belediyesi Atatürk)

Beyaz Grup

Bugün

13.30 Yılport Samsunspor-Manisasp(Samsun Yeni 19 Mayıs)

13.30 Sarıyer-Hacettepe (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Keçiörengücü-UTAŞ Uşaksp(Ankara Aktepe)

9 Aralık Pazar:

13.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gümüşhanesp(Muğla Atatürk)

13.00 Gaziantepspor-Sancaktepe Belediyesp(Gaziantep)

13.30 Niğde Anadolu-Ankara Demirsp(Niğde 5 Şubat)

13.30 İnegölspor-Eyüpsp(İnegöl İlçe)

13.30 Bayrampaşa-Sakaryasp(Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Kastamonusp1966-Amed Sportif Faaliyetler (Gazi)

- TFF 3. Lig

  1. Grup

9 Aralık Pazar:

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Nevşehir Belediyesp(Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Batman Petrolspor-Tire 1922 (Batman Yeni Şehir)

13.00 Yomraspor-Kozan Belediyesp(Yomra İlçe)

13.00 Erzin Belediyespor-Nazilli Belediyesp(Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

13.30 Ergene Velimeşespor-Gebzesp(Ergene Velimeşe)

13.30 Erbaaspor-Silivrisp(Erbaa İlçe)

13.30 Şile Yıldızspor-Karbel Karaköprü Belediyesp(Şile)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Artvin Hopasp(Tepecik Şenol Güneş)

  1. Grup

Bugün

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Karşıyaka (Sancaktepe 15 Temmuz)

9 Aralık Pazar:

13.00 Yeni Orduspor-Alibeyköysp(Ordu 19 Eylül)

13.00 Pazarspor-Altındağ Belediyesp(Stat henüz açıklanmadı)

13.00 Ofspor-Kızılcabölüksp(Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.00 Elaziz Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyesp(Elazığ Atatürk)

13.30 Adıyaman 1954-Kemersp2003 (Adıyaman Atatürk)

13.30 Bergama Belediyespor-Kırşehir Belediyesp(Bergama 14 Eylül)

13.30 Düzcespor-Osmaniyesp(Düzce 18 Temmuz)

13.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Esenler Eroksp(Ziya Altınoğlu)

  1. Grup

Bugün

13.30 Bucaspor-Turgutlusp(Yeni Buca)

9 Aralık Pazar:

13.00 Bayburt İl Özel İdare-Ankara Adliyesp(Bayburt Genç Osman)

13.00 Diyarbekirspor-1461 Trabzon (Stat henüz açıklanmadı)

13.00 Cizrespor-Anagold 24 Erzincansp(Cizre İlçe)

13.30 Payasspor-Halide Edip Adıvarsp(Payas İlçe)

13.30 Çorum Belediyespor-Karacabey Belediyesp(Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Kocaelispor-Muğlasp(Kocaeli)

13.30 Serik Belediyespor-Gölcüksp(Serik İsmail Oğan)

13.30 Bağcılarspor-Fatsa Belediyesp(Bağcılar Mahmutbey)

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 8.12.2018
Güncelleme Tarihi : 8.12.2018
SPOR
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar