AK PARTİ TOKAT İL BAŞKANLIĞINDA MESAİ BAŞLADI

3.12.2018
1374 kez Okunmuştur.

AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat yaptığı yazılı basın açıklamasında 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Başkan Polat; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Tokatlı hemşehrilerimizin teveccühünü kazanmış, mevcut belediye başkanımız Eyüp Eroğlu‘nun tekrar belediye başkan adayı olarak gösterildiğine değinen Başkan Polat, ilçe ve belde belediye başkan adaylarımızın değerlendirmeleri genel merkezimiz nezdinde devam ediydedi.

Polat sözlerini şöyle sürdürdü; “AK Parti, kuruluşundan bugüne halkına hizmet sevdalısı olmuştur. 2004 Yerel seçimlerinden bu yana, tanınmaz halde olan il, ilçe ve beldelerimize, hayal edilemeyen hizmetleri Ak Belediyeler getirmiştir.  Yapılacak olan Mahalli İdareler seçimlerinin öncesinde geçen haftalarda gerçekleştirdiğimiz ilçe belediye başkanlıklarımız için e-temayül sonrasında gerekli çalışma genel merkezimizde yapılıyor. Bu esnada ise bizler, belde belediye başkanlıklarımız için ilimizde bulunan 25 beldemizde, belediye başkanlığı için 46 aday adayımız ile mülakatımızı yaparak gerekli notlarımızı aldık. Genel merkezimiz ile değerlendirmeleri yaptıktan sonra, ilçe belediye başkan adaylarımızın açıklanmasının akabinde, belde belediye başkan adaylarımız da kamuoyu ile paylaşılacak.  3 Aralık’ta da sona eren il genel meclisi, il, ilçe ve belde belediye meclis üyelikleri için toplamda 137 başvuru aldık ve yine aynı şekilde gerekli çalışmalarımız sonrasında aday olan meclis  üyelerimiz de kamuoyu ile paylaşılacak.  Yönetim kurullarımız olarak, tüm dikkatimiz ile çalışmaya devam ediyoruz. Yine her dönem olduğu gibi bu dönem de halkına hizmet etme aşkını en yüksek ölçüde temsil edecek adaylar, Ak Parti`de olacaktır. 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinin, ülkemiz, milletimiz ve memleketimiz için hayırlar getirmesini temenni ederim. Feraset sahibi milletimizin, her seçimde olduğu gibi bu seçimde de doğru kararı vereceğinden en ufak şüphemiz yoktur”

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 3.12.2018
Güncelleme Tarihi : 3.12.2018
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar