VALİ DR. OZAN BALCI’DAN HAVALİMANI MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

13.11.2018
343 kez Okunmuştur.

Tokat Valiliği`ne atanarak görevine başlayan Vali Dr. Ozan Balcı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Tokat Havalimanı Müdürlüğünün yürüttüğü faaliyetleri yerinde inceleyerek çalışmalara ilişkin brifing aldı.

  Vali Dr. Ozan Balcı’yı Tokat Havalimanı Müdürü Mustafa Konca karşıladı. Havalimanı personeli ile tokalaşarak tanışan Vali Dr. Ozan Balcı, Havalimanı Müdürü Mustafa Konca’dan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. İşletmenin araç ve gereçlerini de inceleyen Vali Dr. Ozan Balcı, daha sonra uçuş pistinde incelemelerde bulundu.

 Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat’ımıza bu hizmetleri gerçekleştiren ve brifingi sunan başta Havalimanı Müdürü Mustafa Konca olmak üzere işletme personeline teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

 Vali Dr. Ozan Balcı, Havalimanı ziyareti kapsamında eski havalimanı pistini inceledikten sonra ihalesi yapılan ve çalışmaları devam eden, 2020 Haziran ayında bitirilmesi planlanan yeni havalimanı inşaatı şantiyesini de gezerek sürdürülen çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. Şantiye Şefi ile görüşen Vali Dr. Ozan Balcı kazasız belasız işler dileyerek, çalışmaların takipçisi olacağını söyledi. Vali Dr. Ozan Balcı, çalışmaları devam eden yeni Havalimanının Tokat’a ve Tokatlı vatandaşlarımıza hayırlı olması temennilerinde bulunarak havalimanından ayrıldı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 13.11.2018
Güncelleme Tarihi : 13.11.2018
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar