TOKAT TSO’DAN TEKNOPARK ÇIKARMASI

5.11.2018
728 kez Okunmuştur.

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri, TSO’nun datağı olduğu TEKNOPARK A.Ş. yönetimi ve firmalarına ziyaret gerçekleştirdi.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Taşlıçiftlik Yerleşkesi içerisinde bulunan TEKNOPARK A.Ş.`ye düzenlenen gezide, Oda Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Başkanı Dr Ali Çelik ve Meclis Başkanı Dursun Sansar`ın önderliğinde AR-GE çalışmalarına devam eden firmalar ve Şirket Yönetimi ziyaret edildi. Ziyarette heyete Tokat Teknopark Genel Müdürü ProfDr Ahmet Fenercioğlu, TOGÜ Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörü DoçDr Mihriban Coşkun Arslan ile Teknopark İletişim Koordinatörü Fatma Esin Tuna eşlik etti.

Meclis üyeleri sırasıyla ziyaret ettiği TEKNOPARK Firmalarında, firma yetkililerinden yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Teknomer Harita Mekatronik Mühendislik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. çalışmaları Doç. Dr. Tekin Susam, HY Mühendislik Danışmanlık firmasının çalışmaları DoçDr Hakan Yavuz, Bamep Mühendislik A.Ş. çalışmaları Köksal Gümüşay, MD Endüstriyel İnovasyon çalışmaları Öğretim Görevlisi Mustafa Döngeloğlu, AIRCHIP Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışmaları Aykut Çıtak ve Batuhan Altunsoy ve Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri Tic. AŞ. çalışmaları Hüseyin Şahin tarafından anlatıldı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 5.11.2018
Güncelleme Tarihi : 5.11.2018
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar