KAYMAKAM METE, ŞEHİT YÜCEL FIRTINA’NIN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Reşadiye Kaymakam Mete, şehit Yücel Fırtına’nın şehadetinin 26’ncı sene-i devriyesinde Şehit annesi Telli Fırtına’yı Bostankolu köyündeki evinde ziyaret etti.

1.11.2018
1284 kez Okunmuştur.

Reşadiye Kaymakam Mete, şehit Yücel Fırtına’nın şehadetinin 26’ncı sene-i devriyesinde Şehit annesi Telli Fırtına’yı Bostankolu köyündeki evinde ziyaret etti.

Ziyaret programına Kaymakam Murat Mete ile birlikte Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Metin Kuru, İlçe Müftüsü Necmettin Saydan, Sosyal Hizmetler İlçe Merkezi Müdürü Ünsal Gençler hazır bulundu.

 İmam Hatip Özcan Satılmış’ın Kur’an tilavetinin ardından İlçe Müftüsü Necmettin Saydan şehit Yücel Fırtına ve tüm şehitlerimiz için dua etti. Şehit annesi Telli Fırtına ve kardeşi Ergül Fırtına ile yakından ilgilenen Kaymakam Mete, “Şehitlerimizin sene-i devriyelerinde onların bizlere emaneti olan siz şehit yakınlarını ziyaret ediyoruz. Bugün de şehidimiz Yücel Fırtına’ın sene-i devriyesi. Bu münasebetle sizleri ziyaret edip hatırınızı sormak ve ihtiyacınızın olup olmadığını öğrenmek için geldik” şeklinde duygularını ifade etti.

Kaymakam Mete’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden şehit annesi, “Allah sizlerden razı olsun hiçbir zaman bizleri yanız bırakmadınız, Allah devletimize zeval vermesin” dileklerinde bulundu. Kaymakam Murat Mete ise; sizinle tanışık olmaktan mutlu oldum, inşallah tekrar ziyaretinize geleceğim, sizlerinde bir ihtiyacınız olması durumunda kapımız sizlere her zaman açıktır” dedi. Şehit yakını ziyaretinden dönüşte, Emniyet ve Jandarma ekiplerince D-100 karayolundatak olarak yapılmakta olan yol uygulaması ekiplerini denetledi. Kaymakamımız, vatandaşımızın huzur ve güvenliği için gece gündüz görev başında olan güvenlik güçlerimize kolaylıklar diledi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 1.11.2018
Güncelleme Tarihi : 1.11.2018
İLÇELER
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar