EKİM AYI PERSONEL TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Erbaa müftülüğü Ekim ayı personel toplantısı 16.10.2018 tarihinde müftülük konferans salonunda düzenlendi.

18.10.2018
361 kez Okunmuştur.

Erbaa müftülüğü Ekim ayı personel toplantısı 16.10.2018 tarihinde müftülük konferans salonunda düzenlendi.

Erbaa müftülüğünün, din görevlileri arasındaki iletişimi güçlendirmek, personelin birbirlerini tanıması, birliktelik sağlamak ve belirlenen gündemle ilgili bilgi vermek amacıyla her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği personel toplantısının sabahki oturumu İmam-Hatip ve Müezzin-Kayyımların katılımıyla, öğleden sonraki oturumu ise Kur’an Kursu Öğreticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İlçe Müftüsü Muhammet Kara’nın da katıldığı ve Kur’an tilavetiyle başlayan toplantı da Diyanet İşleri Başkanlığı’nın duyurulması ve istişare edilmesini istediği konular din görevlileri ile paylaşıldı.

Toplantı da Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri çerçevesinde din görevlileri arasında düzenlenen dini bilgiler yarışmasında ilçe birincisi olan ve ilçeyi temsilen Tokat’ta düzenlenen yarışmada da il birincisi olan, Nurettin ve Hacı Reyhane Saracoğluları Camii İmam-Hatibi Ahmet Alp’i tebrik eden İlçe Müftüsü Muhammet Kara, il birincisi olan din görevlilere dizüstü bilgisayar hediye etti.

Ekim ayı toplantısı sonrası Erbaa Din Görevlileri Derneği tarafından, Camiler ve Din Görevlileri haftası münasebetiyle, din görevlilerine yemek ikramında bulunuldu.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 18.10.2018
Güncelleme Tarihi : 18.10.2018
İLÇELER
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar