Tokat`ın ilk internet dizisi yayına girdi

Tokat`ta genç girişimciler tarafından hazırlanan internet dizisi ilk bölümünü yayınladı.

8.10.2018
1271 kez Okunmuştur.

Tokat`ta genç girişimciler tarafından hazırlanan internet dizisi ilk bölümünü yayınladı.

Kentin ilk internet dizisi Ölüm Listesi youtube de yayınlandı. Tokat`ın Turhal İlçesinde yaşayan genç girişimciler tarafından hazırlanan ve tamamen kendi imkanları ile yayınlanan dizideki karakterler üniversite öğrencileri ve vatandaşlardan oluşuyor. Dizinin konusu ise şöyle; Bir şehirde kan ve vahşeti durduracak iki kişi birbiri ile savaşıyorsa ve bu iki insanın arasındaki güçler bu savaşın bitmesini istemiyorsa,ada asla ama asla akbabalar eksik olmayacaktır. Senaryosu Onur Şafak YÜCEL tarafından yazılan Ölüm Listesinin Yönetmenliğini Erdem Bayar, görüntü yönetmenliğini ise Sefa Genç yapıyor.

Dizinin yönetmenliğini yapan Erdem Bayar, Son yıllarda oldukça yaygınlaşan internet dizileri ve izlemeanları bizlerin böyle bir projede buluşmamıza ve diziyi hazırlamamıza vesile oldu. Tokat`ın ilk çekilen internet dizisi olmakta bizler için son derece mutlu edici bir durum. İmkanlarımız doğrultusunda şehrimizin adının duyulması için projemizi hayata geçirdik. Fragmanların izlenmeanına baktığımızda oldukça fazla sayıya ulaştığını gördük ve bu bizi motive etti.dedi.

Görüntü yönetmenliğini üstlenen Sefa Genç ise yaptığı açıklamada, Tokatımızda bu tarz dizi projelerinin artmasını umut ediyoruz. Ölüm Listesi ismini verdiğimiz internet dizimizin konusu bir şehirdeki kan ve vahşeti durduracak iki kişinin birbirleri ile savaşmasını ve arfalarına başka güçlerin girmesini ve güç savaşlarının bitmesine müsaade etmemelerini konu alıyor. Dizimizin ilerleyen bölümlerinde çok farklı sürprizlerimizde olacak.dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 8.10.2018
Güncelleme Tarihi : 8.10.2018
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar