Tokat Sağlık Bir-Sen İl Temsilciliğine Çakır getirildi

8.10.2018
482 kez Okunmuştur.

Tokat Sağlık Bir-Sen İl Temsilciliğine duayen sendikacılardan eski Karşıyaka Doğum Hastanesinde Müd. Yard. Görevinde bulunmuş olan Abdullah Çakır getirildi. Abdullah Çakır yaptığı açıklamada şunları söyledi;

 “Sağlık Bir-Sen Genel Başkanı Sayın Hasan Önür Beye bu göreve beni layık gördüğü için çok teşekkür ediyorum. Sendikacılık konusunda bu güne kadar edindiğim bilgi ve tecrübeyi bundan sonra Sağlık Bir-Sen çatısı altında devam ettireceğim. Bizim amacımız çalışmalarımızda hiçbir görüş ayırt etmeden tüm çalışanlara hizmet etmek olacaktır. Yıllardır kurumlarda idarecilik ve sendikacılık yapmamız dolayısıyla sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının tüm sorunlarını bildiğimi düşünüyorum ve bu sorunları çözme noktasında elimden gelenin en iyisini yapacağımıza inanıyorum.

 

Bundan sonraki süreçte sendikamızın en kısa zamanda il yapılanmasını tamamlayıp üye kaydına başlayacağız ve çalışmalarımıza hız vereceğiz. Tüm sağlık çalışanı ve sosyal hizmet çalışanı arkadaşlarımızı sendikamıza üye olmaya davet ediyorum.”

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 8.10.2018
Güncelleme Tarihi : 8.10.2018
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar