ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNDEN ÖNÜR’E PLAKET

SAĞLIK BİR-SEN Genel Başkanlığına Seçilmesinden Dolayı ALMUS-DER Başkanlığını bırakan Hasan Önür’e Tokat Şehit Aileleri Derneğinden plaket takdim edildi.

1.10.2018
637 kez Okunmuştur.

SAĞLIK BİR-SEN Genel Başkanlığına Seçilmesinden Dolayı ALMUS-DER Başkanlığını bırakan Hasan Önür’e Tokat Şehit Aileleri Derneğinden plaket takdim edildi.

Dernek Binasında Gerçekleşen Programda Dernek Başkanı İbrahim Demirel, “Öncelikle Hasan ÖNÜR Beyefendiye SAĞLIK BİR-SEN Genel Başkanı Olması Dolayısıyla Yeni Görevinde Başarılar Diliyorum. Hasan Bey Bugüne Kadar Tokat’ta Üstlendiği Görevleri Başarıyla yerine Getirmiş Bir Kardeşimizdir. Bunu Sendikacılık Faaliyetlerinde ve Memleketi olan ALMUS ve çevresi için yaptıklarından biliyoruz. Kurucu Başkanlığını Yaptığı ALMUS-DER ‘in Tüm Faaliyetleri ile Tüm TOKAT kamuoyunda adından övgü ile söz ettirmiştir. Yine Bu sene ALMUS-DERganizesinde Gerçekleştirilen Şehit Ailelerine Yönelik ALMUS Gezisi bunun en güzel göstergesidir. Bizde Bu anlamda Derneğimiz Adına kendisine Çok Teşekkür Ediyoruz ve Hizmetlerinden Dolayı Kendisine Bir Teşekkür Plaketi vermeyi uygun görüyoruz” dedi.

Plaket Takdiminden sonra konuşma yapan Başkan Önür; “Bana Bu Plaketi vermeyi uygun gören Tokat Şehit Aileleri Derneği Başkanına ve yönetim Kuruluna Teşekkür Ediyorum. Ben Her zaman yaptığım işin en iyisini yapmayı isterim ve öylede yaptım. Bundan sonrada hep öyle olması için elimden geleni yapacağım. Şehit Aileleri içinde bugüne Kadar elimizden Gelenin en iyisini yapmaya çalıştık çünkü onlar bizler için canlarını veren Yiğitlerin Bizlere emanetleri. O Yiğit evlatlar sayesinde bizler rahat ve huzurlu bir hayat sürüyoruz. Tüm şehitlerimize Allah Rahmet Eylesin. Tokat Şehit Aileleri 1994 yılında kurulmuş çok eski bir dernek olmasıyla beraber bugüne kadar her faaliyeti ile göz önünde olmuş bir dernek. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada Tokat’ta şehitlerle ilgili programlarda bu derneğimizin tüm kurumsal ve özel programlarda dikkate alınmasını dile getirmek isterim. Bu konuda Tokat protokolünün ve bürokrasisinin azami hassasiyet göstermesini özellikle rica ediyorum.

Ben bugüne kadar Tokat’ta her görevi layıkıyla yerine getirdiğim gibi SAĞLIK BİR-SEN Genel Başkanlığı görevimi de layıkıyla yerine getirmeye gayret edeceğim. Yine bu plaketi bize vermeyi uygun gören Dernek Başkanım ve Yönt. kuruluna çok teşekkür ediyorum.” dedi. Program fotoğraf çekimiyle sona erdi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 1.10.2018
Güncelleme Tarihi : 1.10.2018
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar