ZİLE TSO’DA E-DEFTER, E-FATURA E- DÖNÜŞÜM UYGULAMASI EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Zile Ticaret ve Sanayi Odasında Mali Müşavirler başta olmak üzere Firmaların muhasebe ve finans yöneticilerine e-defter e-fatura ve e-dönüşüm eğitimi ve uygulaması verildi.

1.10.2018
567 kez Okunmuştur.

Zile Ticaret ve Sanayi Odasında Mali Müşavirler başta olmak üzere Firmaların muhasebe ve finans yöneticilerine e-defter e-fatura ve e-dönüşüm eğitimi ve uygulaması verildi. Mali müşavir ve Firmaların muhasebe ve finans yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirilen eğitimde muhasebe alanındaki e dönüşüm uygulamaları anlatıldı.

Mevzuat ve tebliğler hakkında bilgilere verilerek yaklaşan 2019 mali yılı başında mükellef ve muhasebecilerin neler yapması gerektiği hakkında bilgiler aktarıldı. Ardından Tokat teknoparkda faaliyet gösteren Uyumsoft firmasının geliştirdiği EKOSMMM yazılımı ve e-fatura,e-defter portalları üzerinden katılımcılara uygulamalar gösterilip neler yapılması gerektiği izah edildi. Ardından soru cevap kısmında mali müşavir ve muhasebe departmanı yöneticilerinin soruları cevaplandırıldı.

4 saat süren eğitimin sonunda katılımcılara UYUMSOFT e-fatura ve e- defter eğitimi sertifikaları dağıtılarak eğitim çalışması tamamlandı.

Eğitim çalışmamıza katılan tüm katılımcılara tekrar teşekkür ederiz.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 1.10.2018
Güncelleme Tarihi : 1.10.2018
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar