TURHAL’DA CADDELER MODERNLEŞİYOR

17.8.2018
887 kez Okunmuştur.

Turhal Belediyesi, kentteki trafik problemini aşmak için çalışıyor. Kavşaklardaki çalışmalarla trafiğin rahatlaması hedeflenirken, bir yandan da kent yeni bir görünüme kavuşturuluyor.

Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, bu kapsamda yapılan çalışmalarla ilgili; “Turhal’ımız her geçen gün bölgede önde gelen ilçelerden olmaya devam ediyor. Şehirleri şehir yapan caddelerdir. Biz de Turhal’ımızın en işlek caddesinde kavşaklarımızı modern hale getirerek bir yandan kent görünümüne katkı sağlarken bir yandan da trafik problemini çözmüş oluyoruz. Kaymakam Çeşmesi kavşağından sonra İş Bankası kavşağı da saat kulesinin yerleştirilmesiyle ilçemizin motifleri arasında yerini almış olacak” dedi.

Belediye Başkanı Yılmaz Bekler ayrıca belediye çalışmaları kapsamında şehirdeki haşerelerle de yoğun bir şekilde mücadele edildiğini belirterek; “Temizlik İşleri Müdürlüğümüzün yürüttüğü ilaçlama ve temizlik çalışmalarında, ilçe sınırlarımız içerisinde bulunan yeşil alanlarda, parklarda, müstakil yapıların bulunduğu çevrelerde ve kamu kurumlarının çevresinde haşerelerin çoğalmasını önlemek için ilaçlama ekipleri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor” diye konuştu.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 17.08.2018
Güncelleme Tarihi : 17.08.2018
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar