ZİLE KAYMAKAMLIĞINDA VEDA YEMEĞİ

19.7.2018
1099 kez Okunmuştur.

Zile Kaymakamlığı emekliye ayrılan ve tayini çıkan personelleri onuruna veda yemeği düzenledi.

Zile Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Şadiye Erkol’un emekli olacağından dolayı, İlçe Malmüdürü Hüsnü Polat’ın Kastamonu’ya tayin olması, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Fatih İpek’in ve İlçe Tapu Müdürü Ahmet Uçar’ın Turhal’a tayin olmaları dolaysıyla, Kaymakamı Adnan Tezcan tarafından tayini çıkan ve emekliye ayrılacak personeller onuruna veda yemeği verildi.

Düzenlenen veda yemeğine Kaymakam Adnan Tezcan, Belediye Başkanı Lütfi Vidinel, İlçe Daire Amirleri, Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Banka Müdürleri katıldı.

Kaymakam Tezcan kurumdan ayrılan personele yeni hayatlarında sağlık ve mutluluk temennisinde bulundu.

Memuriyette her başlangıcın aynı zamanda, bir ayrılışın işareti olduğunu ifade eden Kaymakam Tezcan, “Memuriyetin tecellilerinden birisi de budur. Bu ayrılışlar ve emekliye ayrılmak ya da bir başka görev yerine gitmek şeklinde oluyor. Bir arkadaşımız 43 yıl memuriyet hizmetinden ayrılıp, sivil hayatta hayatını devam ettirecek, diğer arkadaşımız da uzun süre hizmet verdikleri ilçemizden yakın komşu ilçemiz Turhal’a ve Malmüdürümüz Hüsnü Polat Bey de memleketim Kastamonu’ya tayin oldular. İlçemizde verdikleri hizmetlerden dolayı tayin olan ve emekliye ayrılacak personelimize tekrar sizlerin adına çok teşekkür ediyorum.  Görev sürelerince yapmış oldukları çalışmalardan memnun olduk. Tayin olan ve emekliğe ayrılacak personellerimize bundan sonraki çalışma ve emeklilik hayatlarında sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

Günün anlam ve önemine dair Belediye Başkanı Lütfi Vidinel’in ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarımızı temsilen ilgili personelin tayin olan ve emekliliğe ayrılacak personel ile ilgili veda konuşmalarının akabinde tayin olan ve emeklilik talebinde bulunan personele Kaymakam Adnan Tezcan ve Belediye Başkanı Lütfi Vidinel tarafından yapmış oldukları hizmetlerden dolayı plaket takdiminde bulunuldu.

Tayin olan ve emekliye ayrılacak personelin duygu dolu veda konuşmalarından sonra düzenlenen veda yemeğinde toplu şekilde hatıra fotoğrafı çekildi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 19.07.2018
Güncelleme Tarihi : 19.07.2018
İLÇELER
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:
Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar