İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ LEVENT YAZICI’YA KİTAP HEDİYE EDİLDİ

19.7.2018
6957 kez Okunmuştur.

Eğitim Uzmanı Nihat Aymak biyografik roman türünde olan ve 15 Temmuz Demokrasi şehidi Erdem Diker’in hayatını ve şahadetini anlattığı “Gülleri Kırmasalar” kitabı çıktı. Nihat Aymak İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı’yı Makamında ziyaret ederek son kitabını hediye etti.

Nihat Aymak Kimdir: Niksar doğumlu olan Nihat Aymak, Başçiftlik İlkokulu, Niksar Ortaokulu, Niksar Ticaret Lisesi ve Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesini bitirdi. Çaykara İnönü Lisesi, Niksar Ortaokulu, Reşadiye Ticaret Meslek Lisesi ve Tokat Ticaret Meslek Lisesi’nde muhasebe grubu dersleri öğretmenliği yaptı. Çekerek İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü, Artova, Sıngırlı ve Turhal İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Tokat Şairler ve Yazarlar Derneği’nin kurucularından ve Yönetim Kurulu üyesi olup bu derneğin yayınganı olan Kümbet dergisinde şiir ve yazıları yayınlanmaktadır.

Aymak’ın Yayınlanmış Eserleri: Öğretmenler İçin Test Hazırlama, Ölçme ve Değerlendirme Rehberi, Sevda Gülleri (Şiir), Sevda Günleri (Roman), Eylül Güneşi (Şiir), Sensiz Olmuy(Şiir), İlçemiz Artova                  (Araştırma), Ötme Bülbül (Hikaye), Yüz Şiir (Şiir), Temmuzun Onbeşiydi (Roman), Gülleri Kırmasınlar (Biyografik Roman)

FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 19.07.2018
Güncelleme Tarihi : 19.07.2018
EĞİTİM KÜLTÜR
Yazarlar
En Son Yorumlar